Velox Fama (28.9.2014)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Tokyo Game Show 2014 je za nami a zároveň s ním sa konal aj Comics-Salon – IstroCON 2014 v Istropolise. Preto taká dlhá odmlka od poslednej Velox Fama. Množstvo trailerov z TGSka si čeknite v sekcii Cony. Ostatné novinky nájdete tu. Príjemnú zábavu 🙂

Microsoft kúpil Mojang a sním teda samozejme aj celú značku Minecraft … za 2,5 miliardy dolárov. Notch sám prišiel do MSka že chce Mojang predať. Už to vraj bola naňho príliš veľká firma. Konkrétne dôvody odchodu si prečítajte na jeho blogu.

V (asi) nadchádzajúcom filme Assassin’s Creed si po boku Michaela Fassbendera zahrá ďalší známy herec. Iron Man errrr Robert Downey Jr. by si mal zahrať vo filme vynálezcu Da Vinciho. Z tho vyplýva že film sa odohráva v renesancii. Režírovať ho bude Justin Kurzel.

Driveclub je tu. Teda nie úplne ale bude tu čoskoro. Stiahnuť si ho budú môcť všetci PS+ subscriberi na PS4 už  budúci mesiac v rámci mesačnej PS+ nádielky. V orezanej verzii bude 11 tratí, 10 áut a všetky módy závodenia. Kedykoľvek potom môžete upgradovať na full verziu za cca 50 dolari. V full verzii nájdete 55 tratí osadených do piatich lokalít a k tomu 50 áut. Pripájam live action trailer.

Odporúčam pozrieť si množstvo fotiek z Tokyo Game Show na IGN, ktoré vás presvedčia že TGS je „heaven for hardcore gamers“.

Už dlhšie beží rumor, že Guerilla Games (Killzone) makajú na niečom novom. Nedávno unikli dva obrázky z gamezy na ktorej pracujú. Vraj pôjde o sci-fi RPG kde budú rôzne postavy ako aj robotické dinosauri a vyzerá to zatiaľ dobre. Budeme čakať ďalej.

Guerilla Games New IP #1

Guerilla Games New IP #2

Nový gameplay trailer na AC Unity predstavuje co-op a ten druhý zas co-op a customization. Njoy

Playstation Now zbiera pozitívne reakcie. Aj keď je len v bete, ľudia sú spokojný s touto službou a tak Sony neváha a bude rozširovať svoje pole pôsobnosti. Kým teraz si zahráte len PS3 hry v budúcnosti pribudnú PS1, PS2 a aj PS4 tituly.

Yakuza 0 sa ukazuje v novom traileri so všetkým, čo patrí k mafiánskemu životu.

Cez víkend sa v Prahe konalo Playstation Nation, kde ste si mohli zahrať hry, ktoré nás ešte len čakajú. A práve na tejto akcii sa Sony pochválila, že v ČR a SR sa predalo viac ako milíon kusov Playstation hardwareu. Do toho milióna sa počítajú všetky PS1, PS2, PS3, PS4, PSP a PS Vita. Taaaakže je to také … je to milión kusov za cca 17 rokov … každopádne gratulujeme 🙂

Refersh PS Storu zo stredy (24.9.)  si čeknite na EU PS Blogu.

Beyond priatelia 🙂

Komentáre