Tokyo Game Show 2014

TGS 2014 362x362

Traileri traileri traileri

Neskoro ako vždy, ale predsa 🙂 Tokyo Game Show prebehlo minulý víkend a prinieslo kopec nových trailerov hlavne na hry pochádzajúce z JP. Príjemné pozeranie.

O Final Fantasy XV sa dlho mlčalo, našťastie, na TGS sme sa dočkali dokonca gameplay traileru. No uznajte, nevyzerá to fantasticky? Ešte jedna FF infoška, fantastický sensei Tetsuya Nomura zodpovedný za postavy v mnohych FF (V, VI, VII, CCVII, VIII etc.) odstúpil z vývojového tímu FFXV aby mohol pracovať na Kingdom Hearts III. Tetsuy na FFXV pracuval od 2006, keď to bolo ohlásené ešte ako FF Versus XIII. Okrem toho, FFXV dostane demo. Ak si v marci zakúpite FF Type-0 HD na PS4, dostanete k nej kód na FFXV demo, špeciálne demo s názvom Episode Duscae.

MGS V Phantom Pain bol naložený na TGSku a ukázal niekoľko trailerov. V prvých dvoch predstavujú sexi Quiet a psa Diamonda. Tým tretím je 20 minútový gameplay.

Ďalšou (snáď) peckou je Bloodborne, ktorý vychádza vo februári a obtiažnosťou sa bude podobať na Dark Souls. Dva kúsky z tejto hry sú 30 minútový gameplay a krátky trailer. Plus Collectorka na obrázku.

Bloodborne CE

Trailer na nový Silent Hill.

Očakávaný horror od Shinji Mikami-ho The Evil Within nemohol chýbať.

A na koniec, nový trailer s novými zábermi na Deep Down od Capcomu.

Tak a je to za nami. Všetky tri najdôležitejšie gamerské cony sú za nami. Vieme čo budeme hrať najbližši rok. Tak choďte a hrajte 🙂 じゃあね

Komentáre