Velox Fama (28.8.2015)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

1.9. je už za rohom a to znamená jednu vec. Vychádza piaty (a asi aj posledný) Metal Gear Solid. Farewell, zbohom, konec, sayonara, finiš. Hideo odchádza do dôchodku a uzatvára jednu z najväčších sérií v gamerskej historii. A že to robí vo veľkom štýle. Pozrite sa ako dopadli prvé recenzie MGS V The Phantom Pain a potom si čeknite launch trailer, ktorý je aj good bye trailerom od Kojimu.

  • a ešte rozbalovanie krásnej Limited Edition PS4

  • a ešte reklama á la MGS style wedding

Po GamesCome sa fanúšikovia ohlásili, či by sa dala predvedená demo misia Advancing Storm z nového Tomb Raidera zahrať aj tak trochu stealthovejšie … áno dala.

  • Rise Of Tomb Raider si budete môcť obsatarať aj v nadupanej collectorke ze nemalých 140€.

Rise Of TR CE

Spolu s Fallout 4 vyjde aj úžasná 184 stranová kniha The Art Of Fallout 4, s artworkami a popismi zbraní a všetkého možného. A dokonca v tvrdom prebale. Fantázia. Môžete ju objednať v pre-orderi priamo z Bethesdy za 40$, alebo z UK Amazonu za necelých 29€. Len nie je jasné či vyjde 12.11. ako tvrdí Amazon, alebo 22.12. ako tvrdí Bethesda 🙂

The Art Of F4

Until Dawn je vonku a môžete si prečítať hneď tri recenzie na tento PS4 horror. Od Českého Eurogamer, od Slovenského Sectoru (8/10) a Českého Zingu (9/10). Pripájam aj launch trailer.

Release Mad Maxa sa tak isto blíži. Vychádza tesne po MGS V a to 4.9. a masáž vrcholí. Nech sa páči TV spot.

  • Ako to vyzerá keď sa spoja West Coast Customs s Avalanche studios, aby spolu vyrobili Maxov Magnum Opus? Óóóóó môj bože takto.

Bethesda sa vracia na GOG.com a ponúka DRM free tituly z ich portfólia za akciové ceny. Takže odporúčam napríklad kto nestihol Fallout sériu v predošlých akciách, môžete to napraviť a za necelých 9€ mať F1+F2+F Tactics a to dokonca ako na Windows tak na OS X.

Ak plánujete ísť do nového Rock Bandu a máte/plánujete dokúpiť nástroje, určite padne vhod tabuľka, kde si čeknete ktoré nástroje vám vlastne s PS4/XBO Rock Bandom budú fungovať.

Rack Band 4 Compatible Instruments

Hellblade bude netradičná hack’n’slashovka kde sa okrem príšer pobijeme aj s mentálnou chorobu. Ako k tomu dopomohli skutoční ľudia trpiaci touto chorobou povie dev diary.

V pondelok bola na FB súčasne pripojená 1 miliarda ľudí. Tak tak, každý 7 človek na svete bol v pondelok na FB.

Na záver si dáme šmakes. No pevedzte mi, odkiaľ inakadaiľ by k nám prišlo video s prvým sexom vo vrituálnej realite s Ocullusom ako z Japonska? Samozrejme že je to tak. Bohužial, žiadna nahota ani nič explicit sa nekoná. Apoň zábavné.

Beyond priatelia


Komentáre


Tagged: