Velox Fama (28.7.2015)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Ďalší Assassin bude v Londýne. To všetci vieme. A myslím si, že nie som jediný, kto nadobúda pocit, že to začína (ak už dávno nie je) byť stále o tom istom. O opaku sa pokúsi presvedčiť video o nových fetures v nadchádzajúcom AC Syndicate. Plus skoro hodinový playthrough cez E3 demo.

No Man’s Sky je stále zahalený jemným rúškom tajomstva a nieje celkom jasné, čo vlastne budeme robiť. Ďalšími dvoma videami sa autori opäť pokúsia objasniť túto otázku. Po prvý krát uvidíme ale NMS hrať niekoho, kto nepatrí do development tímu. NMS si totiž zahrali chalani z IGN v rámci IGN First. Druhé video je tour po piatich náhodne generovaných planétach.

Hideo Kojima skutočne nerobí nič ako ostatní. Ako sa dozvedáme, pravdepodobne ani rozpad Kojima productions a odchod Hidea z Konami nie je výnimkou. Hideo totiž asi tušil, čo sa bude diať ešte pri práci na MGS Ground Zeroes. V pôvodne exkluzívnch misiách pre Playstation, kde hráte za retro Snakea je misia, kde musíte odstrániť logá MGS hier z budov. Kojima tak už tušil, že nebude dobre dávno predtým, než sme sa to dozvedeli.

The Division pod menom Toma Clansyho bude open world TPS (third person shooter) RPG. Vyzerá vynikajúco a gameplay rovnako pôsobí chytlavo. Hra vychádza 8.3.2016 ale niektorý gameri, ktorý majú prístup k early verzii hry pre nás natočili dve videá, kde sa venujú itemom, lootu a vzácnosti itemov. V druhom si zas čeknite inventár, zbrane a výzbroj.

Vedeli ste, že k legendárnemu Crashovi Bandicootovi sa pôvodne chystal aj animovaný seriál? Opening si pozrite vo videu nižšie a možno neskôr uvolnia aj ďalšie ukážky.

Fallout 4 gameplay z E3 v ničím nerušenej podobe. Njoy

Mirror’s Edge Catalyst dostane collectorku. A nie hociakú, ale poriadne nadupanú. V krásne minimalistickom collectors boxe dostanete hru v steel booku, litography, nejaké tie concepty z hry a hlavne 14″ figúrku Faith. Mňam.

Mirrors Edge Catalyst CE

Mad Max rovnako dostane CE. V tejto síce nebude ani replika zbrane, ani figúrka, ale dostanete Mad Max Fury Road na BD, nejaké tie digitálne bonusy (misie a podobne) a mini ŠPZ.

Mad Max CE

Hmm … čo je to za ikonku vedľa Friends. Na obrázku je ukážka Journey témy k vydaniu Journey na. No vedľa sekcie Friends je v menu ikona navyše, ktorú tam zatiaľ nikto z nás nemá a vyzerá to tak, že to bude kalendár. Aké bude mať využitie uvidíme, ale myslím že ho čoskoro môžeme očakávať.

PS4 Calendar

Vrátim sa ešte k Falloutu. Priamo z Quake Conu k nám prichádza kopec čerstvých informácií. Napríklad o Fallut Anthology, čo sú všetky Fallouty (teda F1, F2, F Tactics, F3 GOTY a FNV GOTY) v prekrásnej zaltučkej malej atómovje bombe za 50E. No nekúpte to. Nádhera. No a samozrejme že press na Quake Cone videl aj nové video z F4. Bohužial, za zatvorenými dverami. Nové informácie ale tajné nie sú, takže si ich prečítajte na čeksom Eurogamerovi, Zingu alebo Sectore.

Fallout Anthology

Games Done Quick je veľká partička speed runnerov, ktorý speedrunujú pre charitu. A práve teraz beží ďalšia dobročinná akcia (od 26.7. do 1.8.). Takže šup šup na Twitch a keď sa na to cítite, prispejte im na dobrú vec. Mimoriadne nabúchaný program si čeknite na ich webe.

Watch live video from GamesDoneQuick on www.twitch.tv

Remote Play PS4 <> PC? Prečo nie. Aj keď neoficiálne.

Beyond priatelia

Komentáre


Tagged: