GamesCom 2018

22/8/18 – 25/8/18

Z GamesComu rovno k nám prichádzajú čerstvé trailery na jesenný Assassin’s Creed Odyssey, kde uvidíte lodné boje. Dozvedeli sme sa aj, že nás čaká viac ako 30 hodín interaktívnych cutscén a vetvené dialógy, ktorými si uzavriete iné dialógy.

Ak ste si predplatili Battlefield V, vyskúšate si ho od 4.9. v uzavretej bete. Ak nie, vyskúšate si ho od 6.9. v tej otvorenej. Na PC bude BFV jedna z prvých hier, ktorá bude mať raystracing (RTX) a to je niečo, z čoho sa poseriete. Čekujte video nižšie. Odporúčam pozrieť celých 8 minút.

Nové Metro Exodus prinieslo čerstvý trailer aj s gameplayom a miestami pôsobí prudko hororovo. Po grafickej stránke vyzerá fantasticky a atmosféra sa dá cítiť v puse.

Nintendo sa na GC18 vytasilo s gameplayom čerstvo oznámeného portu Diablo III na Switch.

Velmi očakávaná, prudko chcená hra Life Is Strange 2 to rozbalila na GC na plno. Predstavila sa a ukázala skoro 20 minútový gameplay.

Mount And Blade 2: Bannerlord v pohybe v gameplayi. Njoy

Sekačka Darksiders III vás tiež na 40 minút posadí ku gameplyu.

Soul Calibur 6 predstavil Tiru.

Valkyria Chronicles 4 si na GC priniesla trailer o novinkách a zmenách v štvorke.

V januári si zalietame v špičkových dogfightoch v pokračovaní legendárneho Ace Combat s číslom 7. Žiaden strach, bude aj VR mód.

BioMutant, zvláštna post-apo sekačka s nezaraditeľným zvieratkom, ktoré si customiznete ako chcete v hlavnej úlohe, sa predviedol naplno v gameplayi. Sector sa s nim aj zahral a spísal svoje pocity.

Legendárny The Settlers (ktorí sú s nami už 25 rokov) sa vracajú. Čaká nás tak trochu reboot, lebo autori tvrdia, že budú staré známe princípy fungovať po novom. Hra vyjde na jeseň 2019 takže máme čas, ale aj tak radosť.

Sekačka Devil May Cry V dostala trailer aj dátum vydania. 8/3/19. Budúcoročná jar je mimoriadne nabúchaná vážení. Že by sa herný svet pripravoval na next gen. Na jar vyjde kopec kvalitných hier a pomalinky sa začne utlmovať aktuálna generácia a predstaví sa tá nová.

Možnosti stavania vo Fallout 76 predstaví ďalšie inštruktážne video pre overseera vaultu 76. Njoy.

Resident Evil 2 Remake v 4K a 60 FPS na PC. Njoy.

Na E3 oznámená nádejná sekačka ála Dark Souls (asi) Seikiro: Shadow Die Twice prišla na GC s gamplayom. Juchu. Čekujte.

Sector si zahral nie veľmi podarene predstavenú mobilnú stratégiu Command And Conquer z E3. Dojmy si čeknite na webe, video nižšie.

Najskloňovanejšia hra od E3 je rozhodne Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red. Niektorí press šťastlivci ho už videli v pohybe, nám ostatným ostávajú screenshoty. A ťah to bol dobrý lebo sa o ničom inom ani nepíše (skoro). Každopádne si z GC Sektor odniesol nejaké tie pocity, o ktorých sa dočítate na ich webe.

Remake troch Spyro hier si tiež priniesol gameplay na GC. Čekujte.

Na záver zopár trailerov.

Tak a sme ready na ďalší rok, ktorý bu extrémne nabúchaný tak si pekne odložte peniažky a pripravte sa na next-gen info 🙂

Beyond priatelia

 

Komentáre