Velox Fama (26.7.2014)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Google odkúpil Twitch. Nie je to ešte úplne oficiálne ale je to tak. Google za 1 miliardu odkúpil Twitch. Teraz už vlastní dve video služby po boku s YouTube. Čo z toho bude plynúť pre nás a či vôbec niečo sa dozvieme v budúcnosti. Mimochodom, Twitch má 50 miliónov aktívnych userov mesačne a mesačne sa tam pozrie viac ako 13 miliárd minút livestreamov.

Hrávali ste The Sims 2. Tak si pripomeňte túto špičkovú staršiu gamezu a stiahnite si ju cez Origin zdarma aj s 18 DLCéčkami. Zadarmo a len do konca mesiaca. Stačí ak sa zaregistrujete na Origine a do Redeem Product Code napíšete „I-LOVE-THE-SIMS“. Njoy

EA len nedávno posunul Cops’N’Robbers Battlefield Hardline na 2015, a už tu máme ďalšiu správu. Po novom, by Battlefield mal vychádzať v trojročnom cykle. Nie je to isté ale schyluje sa k tomu.

Transistor, špičková indie hra predstavená ešte spolu s PS4, je vonku a dopadla dosť dobre v recenziách. Za všetky ponúkam jednu od Sectoru, ktorý je udelil 9/10.

Vďaka firme SuperData sa môžeme opäť pozrieť, ako koľko zarobili minulý rok MMO hry s mesačnými poplatkami. Rebríčku top 10 dominuje stále WoWko s viac ako miliardou. Zároveň druhý graf poukazuje na pomalé vymieranie tohto modelu, kde vydíme, ako sa postupne znižuje priemerný mesačný poplatok z roka na rok.

MMO Monthly Subscription Fees

MMO Revenues

Ruská TV Russia Today (RT) použila vo svojej reportáži obrázok z MGS V. Reportáž si čeknite na Dailymotion, screenshot z videa je nižšie spolu s originálnym obrázkom.

Russia Today MGSV #1

Russia Today MGSV #2

Film Uncharted bude realitou. Natáčať sa začne niekedy začiatkom 2015. Režírovať ho bude Seth Gordon (King Kong, Šéfové na zabití) a stále sa hľadá hlavný hrdina. Avízovaný Mark Wahlberg si teda hlavnú úlohu nezahrá. Film nebude kopírovať pvý diel, len si požičia pár pasáží, ale inak pôjde o nový príbeh. Do kín by sa mal dostať 10.6.2016.

PS4 je v USA stále najpredávanejšou konzolou, už šiesty mesiac po sebe.

Za zatvorenými dverami, sa prezentovalo The Evil Within a ako to už býva, niekto to nahral a pustil von. Viac ako 16 minút gameplayu si doprajte vo videu nižšie.

The Last Of Us Remastered na PS4dostane do vienka, podobne ako dostal neskôr inFamous, špičkový foto režim. Mmmmm … custom wallpapers 🙂 Ako funguje a čo robí sa dozviete z videa.

V poradí už siedmy Tekken bol oznámený. Najskôr len krátkym teaserom, ale teraz sa k nám dostáva plnohodnotný trailer zo ComicConu v San Diegu. Užite si ho.

Ešte sa vrátim k The last Of Us. Filmové spracovanie tejto fantastickej hry je tiež v procese výroby. Režíruje ho Sam Raimi spolu s Neilom Druckmanom z Naughty Dog. Film sa bude snažiť čo najlepším spôsobom preniest hru na plátno, čiže pôjde o sfilmovanú hru s pravdepodobne rovnakým príbehom. Hlavnú úlohu dostali Bruce Campbell ako Joel a Maisie Williams (z Game Of Thrones) ako Ellie. Dúfajme že Neil dohliadne, aby to celé dobre dopadlo.

FW update 1.75 pre PS4, ktorý vyjde budúci týždeň prienies konečne podporu 3D BluRay filmov.

V stredu pibudol nový obsah na PS Store a môžete si tak dopriať napríklad Oddworld Abes Oddyssey New’N’Tasty alebo štvrtú epizódu z druhej série The Walking Dead. Zoznam noviniek na PS Blogu, highlighty potom vo videu.

 Beyond priatelia


Komentáre


Tagged: