Velox Fama (26.5.2014)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

V novom traileri sa Sony pokúsi všetkých vás ktorý ešte nevlastníte túto konzolu opäť presvedčiť, že PS4 je best place to play.

Diablo 3 si to namierilo na PS4 a láka na kúpu Ultimate Evil edície v ktorej nájdete aj Reaper Of Souls.

Deep Silver a 4A Games, ktorý pre nás pracujú na Metro Redux na PS4 (kompilácia oboch Metro hier + kopec bonusov), nás teasujú krátkymi Vine videami. Hra by mala vyjsť v júly. Zároveň sa dá predpokladať, vzhľadom na tú 60 v rohu obrazovky že hra pobeží na chrumkavých 60fps.

Ak uvažujete nad kúpou Child Of Light, z ktorého sa nakoniec vyklula vynikajúca RPG platforma s ťahovými bojmi, onedlho budete môcť uvažovať o portable verzii. Child Of Light vyjde aj na PS Vita.

Minecraft dorazí aj na next-gen konzole. Stane sa tak v auguste a vyjde vás to na 20E, ak ale vlastníte Minecraft na predošlú generáciu dá sa kúpiť next-gen za 5E. Zároveň bude platiť, že pri Sony platformách pôjde o Cross-Buy, ak teda kúpite ktorúkoľvek verziu, tú druhú máte zdarma (rozumej pri kúpe PS4 verzie Vita verzia zdarma a vice versa).

Sony si zažiadala o registráciu dvoch prístrojov. Jedným je CUH-1106A, čo sa nápadne podobá označeniu PS4 v Ázii CUH-1006A. Druhým je potom CECH-4306CH, pričom PS3 SuperSlim má označenie CECH-4001A. Tieto drobné zmeny ale neprinesú nič revolučné. Kludne môže ísť o konzolu s väčším diskom.

The Order 1886, IMHO pôsobivá a krásne prepracovaná steampunk strielačka v Londýne alternatívnej minulosti sa nám ukázala a to rovno v livestreame gameplayu. BAM !!! Celé tri minúty gameplay si tak môžete dopriať v (zatiaľ) otrasnej kvalite. Ponúkam dve videa. Horné je hrozná kvalita ale plná dĺžka, dolné je HD ale len výsek. Njoy.

Toto sa netýka konzol, ale zaslúži si spomenúť. Onedlho sa dočkáme Wasteland 2. Pamätníci vedia (a česť mladším, ktorý tiež vedia) o čo ide. Live action intro k projektu od Briana Farga, ku ktorém robil hudbu kto iný ako Mark Morgan (to spoznáte už v intre), si čeknite nižšie.

Mimochodom, keď už sme pri tom Child Of Light. Vedeli ste, že hudbu k nemu nahrával Bratislavský sympfonický orchester. Child Of Light sa tak zapísalo do zoznamu k ostatným špičkovým hrám, ktorých hudbu hral BSO ako napríklad Assassin’s Creed III, Castlevania alebo Batman Arkham Origins.

Zábavka nakoniec. Špičkové video detí, ktoré reagujú na staručky Apple II. Dokonalé 😀

Beyond Priatelia 🙂

Komentáre


Tagged: