Velox Fama

Začnime s recenziami :

Podľa Zingu sa remaster Alan Wake podaril. Nadpriemer 7/10 v recenzii je na remaster veľmi príjemná známka.

Accolades video o Metroid Dread – alebo inými slovami – video so súhrnom dobrých známok z recenzií.

Back4Blood je nástupca Left4Dead a tomu zodpovedá aj jeho kvalita a zábavnosť. Sector dal v recenzii vysokých 8,5/10, Zing zas 7/10, Vortex tiež na 7/10, IGN je spoko na 8/10, aby ste sa dozvedeli, čo si myslí Kotaku, musíte si ich recenziu prečítať.

Chvíľu to Sectoru trvalo, čo mu nemám za zlé, dohrať nejaké JRPG nie je zrovna úloha na päť dní, že Persona, ale predsa. Recenzia na vynikajúci Tales Of Arise na 8,5/10 je vonku.

Crisis Trilogy Remastered sa podľa Sectoru vydaril na 8/10. Veľmi slušné.

Sector doplnil svoju textovú recenziu Far Cry 6 aj o videorecenziu. Český Eurogamer zas napísal tú svoju a keďže oni neznámkujú (a dobre robia), budete si ju musieť prečítať sami.

Age Of Empires IV tiež vychádza a recenzie sú nadpriemerne spokojné, aj keď nie je to najlepšia stratégia pod slnkom. Priemer hodnotení sa točí okolo osmičky. Vortex dal 8/10, Sector 7,5/10, český Eurogamer odporúča,

Vychádza Crisis 3 Remastered a Guardians Of The Galaxy (o nich nižšie). Tak si čekni launch trailer.

Keby mi povedali v 2015 ze si budem moct Witchera zahrat na handhelde, asi by som povedal ze to je mozne. Ta chvila nastala. Steam Deck to zvládne.

Všetko najlepšie k piatym narodeninám. PS VR oslavuje 5 rokov. Vo svete technológii je to ako so psami. 5 rokov je asi tak 35 rokov. No nič. Congrats a tešíme sa na PS VR 2. Oslávenec nás obdaruje troma hrami v rámci PS+. Aké to budú sa dozvieme v novembri.

New World sa pri vydaní rozsvietil ako vychádzajúca hviezda a počet aktívnych hráčov stúpa. Recenzie od game pressu dopadli výborne, no hráči takí nadšení nie sú. Každopádne prečítať si lokálnu recenziu nezaškodí. Zing dal vo svojej recenzii, ktorú kludne nazvem long readom 7/10.

Elden Ring bol odložený na 25/2/22 a spolu s touto nešťastnou správou sme s adozvedeli, že nás čoskoro čaká closed beta – network test.

14/1/22 vyjde God Of War. Nie Ragnarok, iba God Of War. Áno viem že vyšiel v 2018 ale teraz vyjde na PC. Príjemnú zábavu v 4K prajem všetkým PCéčkárom. A čeknite si porovnávačku s PS5.

Najskôr oznámili, že bude Uncharted film. A už tu máme aj prvý trailer. Čo na tom, že medzi tým sme všetci doštudovali, kúpili nehnuteľnosť a máme deti, hlavne že sme sa dočkali.

IMHO len málo ľudí na svete, dokáže rozprávať o autách tak ako Kazunori Yamauchi, ktorý tak ako Kojima nestarne a vyzerá rovnako, ako vyzeral keď tvoril prvé Gran Turismo.

V čerstvom Battlefield 2042 trailery sa pozrieme bližšie na nových špecialistov.

Sacred Fire je originálna, netradičná Slovenská hra a autori ju práve vydali na Steame v Early Access. Za necelých 16E bude vaša, alebo si vyskúšajte demo.

Tiny Tina’s Wonderlands sa prpomína a predstavuje prvé dve klassy. Najs.

Ak ste si zamilovali Stardew Valley rovnako ako ja a milióny ďalších ľudí, určite poteší správa, že ConcernedApe (sám človek čo nakódil celé SDV) pracuje na novej hre o Haunted Chocolatier. Myslím, že sa máme na čo tešiť. Čaká nás zbieranie surovín, vylepšovanie obchodu a samozrejme, výroba čokolády.

V stredu 27/10 o 23:00 bude ďalší Playstation event State Of Play, kde uvidíme hlavne chystané hry od tretích strán na PS4 a PS5.

Guardians Of The Galaxy vychádzajú. Ako ten čas letí. Pozrite si launch trailer aj 90 minútový gameplay z PS5. Recenzie sú inak nadpriemerne spokojné niekde okolo 8/10. IGN napríklad v recenzii dalo 8/10. Kotaku si ako vždy, musíte prečítať sami.

  • Stevivor 95
  • GamingTrend 90
  • GameByte 90
  • Shacknews 80
  • TheGamer 80
  • IGN 80
  • Gamesradar 80
  • Gamespot 70
  • Destructoid 65
  • TheSixthAxis 60

Beat Saber dostal multiplayer na PS VR. Gratulujeme a tešíme sa.

Komentáre