Velox Fama

25/3/18

Na krátko ostrihaná, sexsymbol, druhá Bayonetta sa chystá na Switch.

Porovnanie remastrovaného Crasha na PS4 Pro a Switchi.

Vychádza kolekcia remasterov hack’n’slash legendy Devil May Cry 1+2+3.

Ďalšie porovnanie, i keď toto je predsa len trochu zaujímavejšie ako tie ostatné. Porovnanie podobnej scény z hry a z filmu. Konkrétne z nového rebootu Tomb Raidera.

Sega vydá digitálne aj krabicovo kolekciu 50 Sega Genesis hier na PS4 a XBO. Medzi najznámejšie hry z tejto éry patria napríklad Golden Axe, Phantasy Star alebo množstvo Sonicov.

Prečítajte si dlhú recenziu na Kingdome Come od Kotaku.

Ni No Kuni II je za rohom. Trailerový storm vrcholí a už sú tu aj prvé recenzie.

  • PC Gamer – 9
  • Game Space – 9
  • RPG Site – 9
  • Polygon – 9
  • GameSpot – 8
  • Game Informer – 8
  • IGN – 7,8
  • Destructoid – 7,5

V čom bude Tropico 6 lepšie ako päťka. Odpovie trailer.

V novom Soul Calibure VI bude hosťovať Geralt.

(určite) Vynikajúca ťahovka Valkyria Chronicles 4 má uprsnený dátum vydania. Vyjde na podzim tento rok. Medičasom si predstavme terény, na ktorých budeme bojovať.

Ďalšia prekrásna puzzle point n click hra od českých Amamnita design Chuchel je vonku a Sector hru už aj zrecenzoval.

Úžasná TV reklama na God Of War, ktorý nás čaká 20/4/18. V nižsom traileri je predstavený súbojový systém.

Pamätníci určite pamätajú Rollcage. PS1 závodnú hru s autami, ktoré jazdia aj po stenách, po strope v tuneli a samozrejme po sebe strielajú rakety a ďalšie vychytávky. Tí ktorí pamätajú aj tí ktorí nie, prichádzajú znova a volajú sa Grip.

Šepká sa, že na práve skončenom GDC Epic so svojím Unreal Enginom započal grafickú revolúciu. Za zmienku a videnie stoja dve novinky. Prvou je Ray Tracing, ktorý umožní odrazy na lesklých povrchoch, aké sme ešte nikdy nevideli. Technológiu predviedli na dvoch storm trooperoch cestujúcich vo výťahu a na ukážke prostredia z nadchádzajúceho Metro Exodus. Druhou dôležitou udalosťou je nová technológia na spracovanie tvárí v hrách. Pozrite si video so Siren, ktorá je renderovaná (vraj) real time tak, ako herečka práve hrá a hovorí. Všímajte si detaily ako lip sync, prácu pier, pohlad, vrásky, krčenie pleti pri úsmevoch a podobne. Tak čo? Welcome to the future?

 

Komentáre