Velox Fama (25.1.2014)

Velox Fama V4

Možno ste zachytili, bolo to spomenuté aj tu na noZerOne, že sa chystá dokument o Kazunori Yamauchi-m. Otcovi Gran Turisma ktorý to celé začal a dodnes vedie a dohliada. Sám je pretekár, žijúca legenda. A práve o ňom a o značke Gran Turismo je dokument s názvom KAZ. Premiéru mal na HULU tri dni dozadu (22.1.2014). Krásny trailer  napovie čo v tomto dokumente uvidíme.

XBO bol zlacnený. Nie je vonku ani 3 mesiace a už sa v UK dočkal zlavnenia o 20 libier v dvoch obchodoch a to Zaavi a The Hut. XBO teda spomínané shopy ponúkaju za 410 libier.

O Thief 3 sa teraz hodne hovorí. Preto nie je prekvapením, že Eurogamer.net natočil viac ako 9 minútové preview video s komentárom. Okrem toho sme sa dozvedeli, ako Thief3 využije Touch Pad na DS4. Pôjde o výber zbraní a typov munície. Kým na ostatných platformách to bude klasické kruhové menu, na PS4 sa vám ukáže obdĺžnik s totožnými proporciami Touch Padu, rozdelený na políčka. Stačí len pohnúť prstom požadovaným smerom a výber zbrane alebo munície je hotový.

Nový trailer k inFamous Second Son sa chváli reakciami od novinárov. Inak dobrá hudba …

Ak by vás zaujímalo, ako sa darí MMOčkam a koľko ktoré zarobilo minulý rok, mrknite na zoznam nižšie. Napríklad taký League Of legends zarobil cez 600 miliónov, ale nebol prvý. Na prvom mieste stojí CrossFire s necelou miliardou dolárov. V zozname nechýba WoW, SWTOR, World Of Tanks alebo Lineage. Top 10 list vyzerá takto:

  • 1. CrossFire – $957 miliónov
  • 2. League of Legends – $624 miliónov
  • 3. Dungeon Fighter Online – $426 miliónov
  • 4. World of Tanks – $372 miliónov
  • 5. Maplestory – $326 miliónov
  • 6. Lineage – $257 miliónov
  • 7. World of Warcraft – $213 miliónov
  • 8. Star Wars: The Old Republic – $139 miliónov
  • 9. Team Fortress 2 – $139 miliónov
  • 10. CounterStrike Online – $121 miliónov

Borderlands 2 na PS Vita boli oficiálne potvrdené. Túto fantastickú strielačku spolu s jej co-op hraním pre 4 hráčov na na naše Vity prinesie Galaxy Studios.

Cenega nám všetkým vybavila, že tretí Zaklínač bude na PC aj na next-gen konzolach s českými titulkami. Tešíme sa 🙂

V posledných dňoch sa na česko-slovenskom hernom internete nehovori o ničom inom, ako o Kingdom Come : Deliverance. Toto autentické dobové RPG typu dungeons & no dragons od českého štúdia Warhorse nepresvedčilo investorov o zafinancovanie. Tak šli cestou Kickstarteru a za niečo okolo 24 hodín vyzbieral target 300 000 libier a suma stúpa. Prispieť môžete aj vy ľubovolnou sumou priamo na Kickstarteri. Hra vyjde pre PC aj next-gen kozole v podobe 3 aktov, kde už prvý akt bude ako samostatná har s 30 hodinovým gameplayom a vlastným storylineom. O tom aby ste projekt podporili vás skúsi presvedčiť Dan Vávra v jeho videu ktoré sprevádza kampaň na Kickstarteri. Viac info sa dočítate na českom eurogamerovi ktorý celú záležitosť kvalitne coveruje.

Beyond priatelia

 

Komentáre


Tagged: