Velox Fama (23.1.2015)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Resident Evil 0 HD Remaster už môžete hrať doma. V recenziách vo svete sa mu darilo celkom dobre. IMHO nie je to šupa, ale na dlhé studené zimné večery super vec.

RE 0 HD Reviews

Švajčiarsky e-shop zaradil do svojej ponuky Playstation VR s cenovkou (po prepočte) 455€.  Nikto nevie či je to oficiálna cena, odhad, vymyslené …

Fan remake prvého Metal Gear Solid bežiaceho na Unreal Engine 4 sa ukazuje v traileri. Neide o oficiálny remake a Konami ho tak kedy koľvek môže pochovať. Ale aj nemusí …

Far Cry Primal sa odohráva v zemí s názvom Oros. 98 sekundové video nás prevedie je rôznymi časťami. Keďže z neznámych príčin je tto video na vk.com, musíe sa tam preclicknúť.

Ďalšia hra pod menom Toma Clansyho, The Division je v posledných dňoch vela skloňovaná, vela hraná, vela skúšaná. Skúšaná napríklad českým Eurogamerom. Ich dojmy, ako sa vlastne hrá a čo v nej vlastne robíte si čeknite na ich webe. K tomu prihodím trailer na craftenie, mody a zbrane a niekoľko gameplayov.

Pamätáte si na tú krásnu indie hru prezentovanú pri odhalení PS4? Prechádzali ste sa po tajomnom ostrove a riešili rôzne puzzle? Tá hra sa volá The Witness a je dostupná digitálne. Indie hry bývajú tiež väčšinou častované menšími cenovkami ako AAA tituly. Bohužial, pri The Witness to neplatí a ak ho chcete, pripravte si 37€.

Krátka úvaha Kotaku na tému nude modov vo Fallout 4. Pozor NSFW !!!

Chceli ste si zahrať Star Wars klasiky ale nechceli ste si kvôli tomu kupovať špeciálnu edíciu Battlefrontu, ku ktorému boli pribalené? Problem solved. Hry Star Wars Bounty Hunter, Star Wars Jedi Starfighter a Star Wars Racer Revenge sú teraz dostupné aj separé na PS Store.

Owner mode z Dead Or Alive Extreme 3. Niet čo dodať.

Pracovný portál EA zverejnil inzerát na niekoľko pozícií súvisiacich s vývojom ďalšieho NFS. Dokonca tam potrebujú niekoho na kolízie a deštrukciu vozidiel. Vraj okrem rozbíjateľných aút bude opäť aj tuning. Zatial samozrejme nič oficiálne.

Vlastníci Battlefrontu dostanú tento mesiac zadarmo novú mapu na Totooine. Okrem toho pribudnú provate matches, nejake nové oblečky, daili challanges a komunitné eventy.

Čísla predaných konzol za minulý rok v Nemecku a Francúzsku :

FR

PS4 2,15 milióna ks

XBO 0,715 milióna ks

Wii U 0,742 milióna ks

GE

PS4 2,80 milióna ks

XBO 0,60 milióna ks

Wii U 0,69 milióna ks

Nový heroes z MOBA Paragon.

Beyond priatelia


Komentáre


Tagged: