Velox Fama (21.10.2014)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

The Evil Within nedávno uzrel svetlo sveta. V recenziách obsadzuje hodnotenia okolo 7 až 8 s priemerom na Metacritic pre PS4 verziu na 76/100.  Z native speaking stránok hru zrecenzoval český Eurogamer a udelil slušných 8/10. Len tak mimochodom, na PS4 beží v 1080p, na XBO v 900p. A len tak znova mimochcodom, v hre sa dá zomrieť minimálne 65 spôsobmi. Všetky si môžete vychutnať nižšie.

Sony plánuje v decembri akciu s názvom Playstation Experience. Akcia sa bude konať v LA a myšlienka je velmi podobná tej Pražskej z Playstation Nation – ukázať čo nás čaká a dovoliť aj čo to zahrať. K dispozícii by tam mali byť The Order 1886, Uncharted 4, Until Dawn alebo Bloodborne. A kto vie, možno sa dozvieme aj niečo úplne nové. Napríklad o third-person akcii, predstavenej len novinárom za zatvorenými dverami, ktorú verejnosť prvý krát uvidí práve na Playstation Experience, a o ktorej hovorili oslintaný novinári ako niečom čo ešte nevideli.

Kolktorské edície hier sú dnes štandardnou alternatívou pre gamerov zberateľov. Far Cry 4 nebude výnimkou. Čo ponúkne CE k Far Cry 4 predvedie video.

Do konca roka sa nám do našich PS4 nasťahuje FW update 2.0 s menom Masamune. A že bude nadupaný novinkami. Tak napríklad konečne si pustíte svoju hudbu na PS4, aj keď zatial len z USB. Pribudnú témy a aj možnosť zmeniť farbu pozadia. Live from Playstation sa dočká úprav a budete tak môcť filtrovať livestreamy napríklad len od priateľov, alebo len konkrétnej hry a podobne. PS4 vám po novom bude odporúčať priateľov. Content Area a Library dostanú redizajn. Pribundú nové hlasové príkazy pre Playstation Camera ako napríklad (konečne) „Start broadcast“ alebo „End broadcast“ alebo napríklad príkaz „All commands“ ktorý zobrazí všetky príkazy. Ďalšou novinkou a veľmi praktockou novinkou, bude funkcia Add To Library. Teraz keď vyjdu nové hry na PS+ nemusíte ich sťahovať, aby ste ich mali v DL liste, stačí ich pridať do Library a sú Vaše.

AC Unity vychádza ani nie za mesiac a masírovanie hráčov je v plnom prúde. Nový trailer predstaví cast hry.

Ak milujete Battlefield, na PS Store práve beží mega akcia. Všetko čo nesie značku Battlefield a je na PS3 alebo PS4 môžete nakupovať so slušnou zľavou. Zoznam aj s cenami na EU PS Blogu.

Predstavme si Toggle-ho. Jednu z hrateľných postáv z krásnej LittleBigPlanet 3.

Určite to poznáte, kŕmite sa AAA titulmi, RPG, strielačky, Hack’N’Slash, horrory jak na páse. Hráte a bavíte sa. Keď tu zrazu jedného dňa si sadnete pred TV (alebo kdekolvek pred Vitu) a zistíte, že by ste si zahrali niečo nové, niečo challenging, niečo iné. Ak môžem poradiť, skúste sa mrknúť na japonské hry, tie vás určite nesklamú. Pre tých vyhorených z vás týmto smerom, ponúkam už o mesiac na PS Vita Senran Kagura Bon Apetit. Táto gameza sa snáď dá žánrovo zaradiť medzi rhytm/cooking hry. Zabudnite na epické meče, luky, .50 Berety, AC-130 a podobné zbrane. Pripravte si panvice a mobilizujte svoje cooking skilly, pretože v tejto hre sa bojuje pri varení. Že nemáte poňatia o čom hovorím? Dajte šancu ešte traileru 🙂

Aj keď už en dva dni ale spomeniem to tu. Sid Meierova Civilizácia V je na Steame zadarmo k zahraniu. Njoy.

Možno niektorý z vás poznajú Jade Raymond. Sexi vedúca a snáď najsexi žena v hernom priemysle je, vlastne bola riaditeľkou Ubisoftu. Nadávno oznámila odchod za ďalšou príležitosťou. Tak prajeme veľa šťastia.

Jade Raymond Ubisoft

Sony v novej live action reklame na PS4 podporuje priateľskú súťaživosť 🙂

Project C.A.R.S. bol oficiálne odložený na jar 2015. Vraj treba hru ešte doladiť. Hra vyjde na PS4, XBO a PC a ponúkne vraj ultrarealistické závody. Čeknite si trailer z tohtoročnej E3.

Beyond 🙂

Komentáre


Tagged: