Velox Fama + Tokyo Game Show 2016

tokyo-game-show-2016-full

Dajme si na kopu, čo k nám prichádza z ďalekej krajiny vychádzajúceho slnka, z posledného veľkého gamerského svetového conu – Tokyo Game Show. Kto by si chcel pozrieť celú Sony press conferenciu, nech sa páči.

V novom traileri na Horizon Zero Dawn uvidíme ako sa zmenil svet ovládaný prírodou a mecha dinosaurami.

Kojima samozrejme na domácom cone nesmel chýbať a aj keď neukázal žiadny nový trailer, ponúkol pár informácií o svojom Death Stranding. Napriklad, že to, čo vidíte vysieť z loga hry nie je krv ani atrament, ale šnúry – strands – odtiaľ Death Stranding. Názov symbolizuje niečo z iného sveta, prepojené na ten náš. Hra bude open world s obrovskou voľnosťou hráča a bude aj co-op.

Nová hra na PS VR od Japan studio sa volá V! Yuusha no kuse ni Namaiki da R alebo v preklade do angličtiny V! You’re Pretty Cheeky For a Hero R. Prvý trailer je announcement a v tom nižšie si čeknite, ako bude hra vyzerať aj ako sa bude hrať.

Dĺĺĺho predlho 10 rokov developovaná hack’n’slashovka / akčné RPG NiOh konečne dostala dátum. Hra vyjde 9.2.2017 na Playstation 4.

Final Fantasy XV dostalo krásnu limitovanú edíciu Slim konzoly spolu s Dualshockom 4. Šmaková. Dostupná bude našťastie ako v JP, tak aj v EU a USA a to v deň vydania FFXV, teda 29.11.2016. Pod obrázkom si pozrite čerstvý trailer. Kto sa chystá na kúpu PS4 kvoli FFXV určite ho poteší, že bude podporovať PS4 Pro a užijete si tak tento krásny svet ešte krajší, v 4K a s HDR.

ffxv-ps4slim-lunar-edition

Fresh trailer na čerstvo odložený The Last Guardian, ktorý si zahralo napríklad Kotaku a ak vám nie je angličtina cudzia, skočte si tam po dojmy z hrania. A dočkali sme sa aj 16 minútového gameplayu a aj porovnania oproti gameplay 2015 VS 2016. Juchu !!!

Nový trailer z Dishonored 2 ukazuje gameplay za Corva. Ak si teda vyberiete jeho namiesto Emily môžete očakávať schopnosti z prvého Dishonored, aj keď vylepšené a samozrejme nejaké tie nové. V druhom videu uzrite kreatívne spôsoby zabíjania, ktoré budeme používať v D2.

Je to oficiálne. Ezio kolekcia Assassin’s Creed.

Mafia 3 sa blíži a hype sa stupňuje. Pozrite si dev diary o meste, v ktorom sa odohráva.

Pohodlne sa usadte a pozrite si skoro hodinový gameplay zo Sniper Elite 4.

Aj Ghost Recon Wildlands sa predviedol na TGSku.

Mimo TGSka. Sector zrecenzoval XBO exkluzivitu ReCore, na ktorej pracovali dve zvučné mená Keiji Inafune (napr. Resident Evil) a Mark Pacini (Metroid Prime) a ktoré pred chvíľkou vyšla. Ako dopadla si musíte zistiť sami.

Už 20.9. vychádza ďalšie obrovské DLC pre Destiny, Rise Of Iron. Kým príde ten deň, pokochajte sa launch trailerom.

Samozrejme že stačilo počkať chvíľu a dočkali sme sa. Porovnanie 4K na PC a 4K na PS4 Pro vďaka Rise Of The Tomb Raider.

Resident Evil 7 priniesol so sebou na TGS množstvo noviniek. Napríklad to demo, ktoré máme už stiahnuté v PSku bude rozšírené, otvoria nám nové temné zákutia sídla. Ďalej nás čaká nový CGI film Resident Evil Vendetta (v Japonsku Biohozard Vendetta) a vyjde na jar 2017 (aj keď zatial nevieme, či aj u nás) (trailer nižšie). RE7 bude podporovať PS4Pro a teda budete sa báť v 4K a s HDR. Plus nový trailer ako posledné video. RE7 vychádza 27.1.2017.

Aaaaa ďalšia civilizácia z Civilizácie : Grécko aaa ďalšia : Rím.

Gravity Rush 2 tiež pozdravuje z TGS novým trailerom.

Ak to najlepšie Final Fantasy podla vás, je XII, tak vás určite poteší nový trailer na HD remaster.

Bety Battlefield 1 sa zúčastnilo neskutočných 13,2 milióna ľudí. Ide o najväčšiu betu v histórii EA. Pod obrázkom si pozrite variáciu traileru na BF1 s použitím glitchov z bety.

bf1-beta

MOBA Paragon bude jedna z hier, ktorá dostane PS4 Pro update. Čo sa zlepší predstavuje krátke video.

Playstation 4 v schudnutej forme už môžete kupovať v obchodoch a IGN sa na ňu pozrela bližšie. Ak hovoríte aj rečou anglickou, prečítajte si recenziu. Dozviete sa napríklad, že v zadu chýba optický port na zvuk.

Tekken 7 na TGS nechýbal.

Z TGS k nám prichádza aj prvých 15 minút gameplayu z čerstvého a prvého Metal Geara bez Kojimi s podtitulom Survive. Na hre je to cítiť a video spustilo vlnu hejtu na nete.

Keď už sme pri rekordných β testoch. Ubisofťácky For Honor si tiež prešiel uzavretou betou a po vlažnom prijatí verejnosťou pri oznámení, prichádza nadšenie po bete. Išlo o najväčší β test Ubisoftu so státisícmi hráčov. Priemerný hráč hral 4h28min. Do ďalšieho β testu sa môžete prihlásiť na ich webe. Hra vychádza 14.2.2017.

Forza Horizon 3 vychádza a vyzerá to tak, že racing žáner má svôjho krála. Mnoho recenzí hru častuje titulom najlepší racing všetkých čias.

Na záver čekujte čo dostanete v rámci Games With Gold v októbri.

Beyond

Komentáre