Velox Fama

20/8/18

Mocne očakávaný Spider-Man sa blíži a sním prichádza aj masáž. Pre top fanúšikov krásna limitovaná Spider-Man PS4 a pre ostatných čerstvý gameplay.

Desivý a odporný remake Resident Evil 2 samozrejme vyjde aj v collectorkách. Tie budú odlišné pre EU aj US. Kým obsah EU edície ešte nevieme, US už poznáme.

Puzzle prvky v prostredí z Darskasiders 3.

Orwellovská We Happy Few vychádza o pár dní. Čekujte nový trailer.

Jedna z prvých battle royale hier vôbec, H1Z1, zapadnutá do zabudnutia, sa snaží zachrániť na PS4. Momentálne si môžete zadarmo stiahnuť betu. No a onedlho si budete môcť zadarmo stiahnuť ostrú verziu. Inak hru si v bete zahralo 10 miliónov ľudí na PS4.

Viac ako 80 minút gameplayu Grand Operations z Battlefield V a nový, strhujúci trailer s ochutnávkou Battle Royale na konci.

V rámci druhého season passu k Tekken 7 dostaneme napríklad Leia, Annu a prekvapením je Neagan.

Prvých 15 minút zo septembrového Shadow Of The Tomb Raider. Njoy

Beta Fallout 76, do ktorej prístup si zabezpečíte preorderom hry, bude už kompletná hra a všetko čo v nej urobíte a nájdete, sa presunie do plnej hry po launchy.

Prvý poriadny zostrih z hrania snáď najväčšej tohtoročnej pecky, Red Dead Redemption 2. Njoy

Playstation je tu s nami už nejakých ten rok, aj dva, aj 22 aby som bol presný a oslavuje. Oslavuje špeciálnou edíciu PS4 pro s 2TB diskom. Oslavuje veľký milestone a to 500 miliónov predaných Playstation konzol. Gratulujeme Sony k tomuto úspechu a tešíme sa na ďalších 22 rokov, aj keď konzol sa už tolko asi nepredá.

V Shadow Of The Tomb Raider sa pozrieme aj pod vodu a bude to vyzerat takto.

Nasledujúci DOOM „as a service“ s príznačným podtitulom Eternal sa ukázal na QuakeCone v pohybe. Fast forward stream na 1:16:00 a čekujte.

Na Gamescome, ktorý začína za pár dní možno uvidíme Devil May Cry V v pohybe. Údajne je demo na Gamescom hotové.

Pamätníci možno hrávali IMHO jednu z najlepších ťahových strielačiek pod slnkom, Jagged Alliance 2. Po dvadsiatich rokoch ticha sa JA vracia. Nemecká divízia THQ Nordic pod názvom Handygames pracuje na Jagged Alliance Rage, ktorá vraj už na jeseň za 30E na konzolách a 20E na PC prinesie to, čo sme všetci milovali na starom JA. Tak dúfajme. Krátky gameplay sa mihne aj v announcement trailery nižšie. Okrem JA však THQ Nordic vlastní aj práva na vynikajúcu strielačku TimeSplitters, pri ktorej som presedel desiatky hodín. Tak dúfam že sa môžme tešiť na remastre aj pokračovanie.

GamesCom je v podstate tu a niektorí účastníci už vypúšťajú trailery. Napríklad na budúcoročné Tropico 6.

Vedeli sme to, ale predsa len, až teraz je to oficiálne. Diablo III vyjde na Switch ešte tento rok na jeseň.

Remaster troch Spyro hier z sa odkladá na 13.11. Keby ste si chceli zaspomínať.

Komentáre