Velox Fama (18.4.2016)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Doprajte si ochutnávku z O.S.T.éčka k No Man’s Sky a vlastne aj fresh ochutnávku gameplayu podtým.

Ak ste sa namotali na MABU Paragon rovnako ako ja, určite poteší nový prírastok medzi hrdinov. Zoznámte sa s Iggym a Scorchom.

Druhé veľké DLC Witchera 3, Blood And Wine vyjde 7.6.2016.

W3 Blood & Wine

Frozenbyte nás už pobavil krásnou Trine trilógiou. Ja čas ísť ďalej. Pod pojmom ďalej si predstavte Shadwen. Stealth akciu kde čas beží len keď sa hýbete, plánovanie bude zábava a hlavne nech si vás nikdy nevšimnú. Vychádza niekedy v máji.

V prvom videu nájdete evolúciu Ratchet & Clank série cez tri generácie jednej konzole. Okrem toho sa Ratchet & Clank dostávajú na PS4 a prvé recenzie sú pozitívne. Napríklad GameSpot dal 8/10, IGN dokonca 9/10, Gameinformer 8,25/10, VideoGamer 8/10 a GamesRadar 4/5. Však posúďte sami.

Ak hráte čerstvé Dark Souls 3 na PC, možno by vás zaujímali benchmarky na rôznych grafikách alebo porovnanie PS4 a PC verzie hry aj s veľmi praktickým komentárom čo si všímať.

Nedávnu nedelu, konkrétne 10.4.2016 bol vypnutý jeden z najväčších pirátskych WoW serverov na svete, Nostalrius. Na serveri bežalo staré WoWko spred vštkých možných rozšírení a updateov. Takto sa hráčí lúčili so serverom.

Nevieme sa dočkať štvrtého Uncharted, ktoré zakončí túto úspešnú a populárnu sériu. Tí najnedočkavejší môžu dať svoje nadšenie najavo niektorým z oficial merchandise predmetov priamo z PS Gear Storu. Bral by som odtiaľ všetko. Medzičasom si pripomeňme príbeh Nathana Drakea v 6 minútovom fanmade zostrihu od prvého Uncharted po tretí.

Ahhh … remake Final Fantasy VII … nebude úple presne ramake. Zmení sa štýl bojov, dokonca sa vraj niektoré nepodstatné postavy vynechajú a bude to epizodická záležitosť (tomu celkom rozumiem, keďže pôvodná hra bola na 4 CD). O týchto a ďalších zmenách si prečítajte v krátkom preloženom rozhovore Gameinformera s Yoshinorim Kitasem o FFVII Remake na Zingu.

Obrovské mechy s obrovskými mečmi. Čo to je? Predsta druhý, oficiálne oznámený a tentoraz multiplatformový Titanfall.

Nedávno bolo veľmi náhle a nejasne rozpustené Evolution Studios, ktoré pre majiteľov PS4 urobilo a stále vylepšovalo DriveClub. Codemasters, veľké štúdio a autori napríklad DiRT a F1 hier pod seba celé toto štúdio zobrali. Nezaplatili zaňho ani cent. Teda Codemasters opäť zamestanjú všetkých prepustených zamestnancov. Nevlastnia ale značku Driveclub ani Motostorm.

Mirror’s Edge Catalyst je už za dverami a masírovanie budúcich kupujúcich je v plnom prúde. Od 22.4. bude closed β kde si vybraná skupina uchádzačov zahrá niekoľko levelov z hry. Ak ste sa zaregistrovali a boli ste vybraný, slepá závisť. Nám ostatným ostáva len pozrieť si kopec nových videí. A mám aj zlú správu. Vyzerá to tak, že game designéri sa rozhodli uzamknúť niektoré základné skilly Faith, a my ich tak budeme musieť odomykať počas hry 🙁 čo práve v tejto hre nedáva moc zmysel.

Komentáre


Tagged: