Velox Fama (15.08.2013) + Store Update (14.08.2013)

Velox Fama V4

Duke Nukem, legendárny pussy slayer zachraňujúci svet sa vo svojeje megaton edícii dostaví vraj aj na Vitu. Aaaah … to by bolo veľmi fajn zahrať si túto klasiku na vite. V megaton edícii je okrem DN 3D aj DN 3D Atomic Edition, Duke Caribbean: Life’s a beach, Duke It Out In D.C. a Duke Nuclear Winter.

Watch_Dogs dostal nový trailer. Prvý zo série trailerov o možnostiach, ktoré nám hra poskytne. V tomto sa pozrieme na kvantum možností hackovania všetkého v Chicagu budúcnosti.

Aká veľká je vlastne PS4? Na túto otázku nám odpovie krátke video od IGN, v ktorom vedľa PS4 postavili snáď úplne všetko. Od Wookie-ho z SW cez iPhone 5 až po N64.

Čím budeme kántriť v next-gen launch titule Killzone Shadow Fall Helghastov si čeknite na nasledujúcich troch obrázkoch. Mmm … krása 🙂

Ak by ste náhodou nemali v októbri čo robiť a neviete sa dočkať PS4, zabehnite do Prahy na sériu výstav ABF, kde bude aj hala venovaná konzolovým aj PC hrám. A české Sony potvrdilo, nepriamo, že si tam budete môcť zahrať na PS4.

Nadupané japonské beat’em up RPG Dragon’s Crown, ktoré za veľkou mlákou smerom na západ už vyšlo konečne dostalo release date aj re Európu. Zakrúžkujte si v kalendári 11.10.2013. A dovtedy sa rozhodnite, či to chcete hrať na PS3 alebo Vite. Ak by ste mali záujem, páči video recenzia od IGN.

Tento týždeň je refresh storu povedzme … dosť letne ľahký. Preto som ho dal sem a nie ako zvlášť správu ako obyčajne. Vyšiel remaster Duck Tales, DLC pre Dishonored a pre istotu si ešte čeknite Summer Sale sekciu či tam nepridali nejaké novinky. Komplet zoznam noviniek nájdete ako inak na EU PS Blogu.

Teraz, dôležitá správa.

Budúci týždeň sa koná GamesCom. Sony tam bude mať veľký press-con, ukáže mrte nových hier (vraj okolo 20) a mali by sme sa dozvedieť dátum vydania PS4. Bohužiaľ, zajtra na dva týždne odchádzam. Takže si budete musieť hľadať všetko sami. A ja idem na miesta a zákutia, kde ani tie internety nie sú … bude to ťažké.

Vidíme sa v septembri.

Beyond priatelia.

Komentáre


Tagged: