Velox Fama

Padol svetový rekord. Najdrahšou predanou hrou na svete je kópia Super Mario Bros. pre NES (Nintendo Entertainment System) ktorú zberateľ kúpil za 2 000 000 dolárov. Si spravil radosť :).

Contra. Ak sa vám v hlave vybavila sidescrolling klasika na PC vedzte, že Konami vydalo Contra na iOS/Android. Nie je to remake ani remaster. Volá sa Contra Returns a v receznii od Sectoru si odniesla slušných 7/10.

23/8 si nezabudnite pozrieť anime film Witcher: Nightmare od the Wolf z juhokórejskej produkcie na Netflixe.

Sony dokončila akvizíciu Crunchyroll-u. Sony kúpila anime streaming goiganta za 1,175 miliardy dolárov a čo to znamená pre majiteľov Playstation alebo predplatiteľov PS+ je priskoro polemizovať. Aj keď už sa šepká, že nás čoskoro (rozumej budúci týždeň 19/8) čaká State Of Play, na ktorom ohlásia novinky. Šepká sa tiež o Plasytation Plus Premium, kde by sme vraj dostali v rámci jednej ceny PS+, Crunchyroll a prístup k ďalším službám od Sony. Ozaj, From Software vraj pracujú na PS5 exkluzivite a nie je to Bloodborne 2. Ďalší rumor vraví, že sa vráti legendárny WipeOut a to na PS VR 2.

Ak ste si zahrali betu Back 4 Blood cez víkend, nemusíte sa obťažovať čítaním dojmov. Ak ste to nestihli, odporúčam dojmy od Vortexu (aj video).

Poznčte si v kalendári nasledujúce dátumy. Ak máte pre-ordernuté Diablo II Ressurected, vyskúšate si ho v bete od 13/8 do 16/8 a ak nemáte hru pre-ordernutú, vyskúšate si ho od 20/8 do 22/8.

Assassin’s Creed Valhalla čaká od 12/8 nové rozšírenie The Siege Of Paris.

Prešlo 30 rokov a stále je zima. Vo Frostpunk 2 bude stále zima. 11 bit studios pracujú na pokračovaní úspešnej a neľahkej stratégie, ktorá mi spríjemnila poslednú zimu a prehĺbila moju klimatickú úzkosť. Tým pracujúci na hre sa zväčšil a narástli aj ambície. Pribudnú vrstvy gameplayu v politike, spoločnosti aj technoogii no základný princíp – ťažké rozhodnutia a tlak nikdy nekončiacej zimy zostávajú. Čeknite si announcement trailer.

Komentáre