GamesCom 2014 – Sony

GamesCom 2014 Logo 362x362

Day 1 a.k.a. mooore trailerov

Nádych zhlboka … a poďme na to.

Dragon Age Inquisition a ich 8 minútový trailer (aj s gameplayom) z MS press-conu.

Cops’n’robbers Battlefield Hardline sa pýši vraj úplne novým a iným SP ako poznáme z tých bojových BF. Tak sa o tom presvedčme v 12 minútovom SP gameplayi.

Nedávno odhalený Assassin’s Creed na oldgen konzole AC Rogue nechýbal a ukázal sa hneď v dvoch 8 minútových gameplyoch.

Sony včera zvolila skutočne unikátny spôsob ako odprezentovať novinky. Vyzvala gamerov nech si stiahnu z PS Storu horor P.T.. Ak ste tak urobili a dohrali ho dokonca, určite vám neuniklo, že P.T. nie je vlastne žiadna hra, ale interaktívny trailer. No nový Silent Hills. Množné číslo v slove Hills nie je náhoda. Pretože pôjde o niekoľko projektov na ktorých sa budú podielať Hideo Kojima, Guillermo Del Toro a Norman Reedus (The Walking Dead). Či z toho nakoniec bude film+hra alebo iná kombinácia sa zatiaľ nevie resp. špekuluje. Komu sa nechce môžet si to celé užiť vo videu nižšie … aj s komentárom … nejakej … biatch.

Nový trailer na Destiny predstavuje MP módy, ktoré si zahráme proti ostatným hráčom.

Čerstvá krvavá mlátička od from Software Bloodborne, je hrateľná na GamesCome. My, čo tam nie sme sa musíme uspokojiť s trailerom a krátkym gameplayom v ňom.

Hororová akcia Vanishing of Ethan Carter, pôvodne na PC vyjde aj na PS4. Jedným dychom pridávam trailer.

Papierový Teraway z PS Vity dostane svoju PS4 verziu. Tá naplno využije možnosti Dualshock 4, ako ukazuje aj video.

Driveclub samozrejme nechybal s novým trailerom. Njoy.

Ďalší gameplay z tretieho Witchera.

Znovuoznámenie Until Dawn, o ktorom sa posledné dni hovorilo, je skutočnosťou. Pôvodne PS3 hra ale nakoniec vyjde na PS4. Vaše rozhodnutia budú rozhodovať o tom, ako sa bude vyvýjať príbeh 7 ľudí na chate v horách. Hra pobeží na engine z KZ Shadow Fall. Nižšie trailer + gameplay.

Novooznámená PS4 exkluzivita Wild, od tvorcu Raymana alebo Beyond Good and Evil, Michel Ancela bude open world hra odohrávajúca sa na území o veľkosti Európy. Vraj si v nej zahráme za rôzne zvieratká od vlkov, kancov cez žraloky až po kostlivcov. Veľmi pekný trailer povie viac.

Ninja Theory, zodpovedná napríklad za Devil may Cry alebo Heavenly Sword ukázali novú rúbačku, Hellblade.

Sony sa pochválila vynikajúcou správou na svojej press konferencii včera. Playstation 4 má na konte 10 miliónov predaných kusov. Congrats.

Kojima nezaprie svôj špičkový zmysel pre humor ani v MGS V Phantom Pain. Dôkazom toho nech je trailer na nové možnosti legendárnej krabice, v ktorej sa Snake môže schovať.

Ďalšou exkluzívnou novinkou na PS4 je top-down dual-stick strielačka od tvorcov Resogunu (jedného z launch titulov pre PS4) Alienation.

Journey, indie hra z PS3 ktorá si nesie množstvo ocenení bude portnuá na PS4.

Mike Bitchel, indie developer a autor Thomas Was Alone oznámil svoj nový titul Volume. Vyjde budúci rok na PS4 a Vitu. Zároveň pochválil Sony za ich prístup k indie developerom.

Služba Playstation Now sa do EU nedostane skôr ako v roku 2015 (to sme aj očakávali). Debutovať bude v UK.

Playstation TV, malá skrinka ktorá vám za 100E prehrá Vita hry na telke spolu s PS1 a PSP titulmi a dokonca do nej nastreamujete hru z PS4 vyjde v EU 14.9. tento rok. Cena – 99E.

Veľmi úspešné survival MMO DayZ, ktoré sa zrodilo z modu na Arma2 od Bohemia Interactive bude portnuté na PS4. Najs.Ešte tento mesiac sa dočkáme samostojaceho DLC inFamous: First Light, kde poodhalíme príbeh Abigail „Fetch“ Walker, ktorá ovláda neóny. Hra vyjde 27.8., nepotrebujete k nej inFamous Second Son a z GamesComu sa pripomína trailerom.

Vedli ste, že v The Order 1886 sa k nám pridá Nikola Tesla. Asi ťažko lebo je to čerstvá informácia známa len od včera. Njoy gameplay trailer.

Malý chlapec ktorý sa snaží utiecť z prekrásneho ostrova pred kliatbou. To je fantasticky vyzerajúci hra Rime.

Samozrejme Far Cry 4 nechýba na GC a ukáže nám kúsok z Kyratu, tibetského miesta kde sa bude hra odohrávať.

Oznámená bola aj novinka od Ruffian Games a Paradox, Hollowpoint. Ide o rýchlu, taktickú strielačku pre 4 hráčov. Toť zatiaľ všetko a pripájam krátky teaser.

Beyond 🙂

Komentáre