Velox Fama

12/10/18

Nintendo predviedlo gameplay z Diabla III na Switch. Tak čekujte. Inak vraj bude budúc rok chystá nový Switch. Nový znamená jemne vylepšený – vraj dostane lepší display, ktorý bude menej žrať a predĺži tak výdrž batérie. Zatiaľ ide len o rumor takže brať s rezervou.

Tohtoročný Assassin je vonku a tak porovnávacie video je nutnosťou. Porovnanie všetkých dostupných X-Boxov a Playstationov. Inak v recenziách sa mu darilo a Zingu sa tiež hra veľmi páčila.

Čerstvý zostrih z hrania Red Dead Redemption 2. Už sa môžete začať triasť.

No net unikly zábery gameplayu niečoho, čo vyzerá ako zbrusu nová Harry Potter hra. Větky videa sú úž stiahnuté z netu takže len pár slov. Hrá ma byť open world a budeme si tak môcť prejsť celú univerzitu aj s okolím. Budú RPG prvky, učenie kúziel, miešanie lekvárov aj rozhodovanie či budete zlý, alebo dobrý študent piateho ročníka. Zatiaľ nič oficiálne ale vyerá to tak, že už onedlho budeme vedieť viac.

Sekačka Darksiders III vychádza za necelé dva mesiace a hlavná hrdinka Fury, bude pri hľadaní siedmych hriechov ktoré musí zabiť, používať aj svoje fialové vlasy. No a čo s nimi dokáže si pozrite nižšie.

Nižšie si čeknite viac ako 30 minút gameplayu z Resident Evil II remaku za Claire aj s legendárnym Lickerom.

Fallout 76 vychádza skoro o mesiac. Dovtedy nás ešte čaká public beta (pre pre-ordery). Intenzita propagačnej masáže sa zväčšuje a vďaka tomu tu máme množstvo čerstvých gameplay videí ale najskôr, main theme od autora soundtracku Inon Zur-a. Pod všetkými videami zhliadnite okom svojím mapu kompletnú hry celej.

Kenichiro Yoshida, šéf Sony, povedal : „Je nutné mať hardware novej generácie. To v tomto okamihu môžem povedať,“ čím v podstate potvrdil, že Sony pracuje na next-gen PS5. Čo nie je žiadna novinka, všetci vieme že na nej pracujú, no toto je prvá oficiálna viac menej potvrdzujúca správa. Juchu.

13.10. má Playsttion VR narodeniny, takže nás na vianove čaká Borderlands 2 vo VR. BAM!!!

Česká Amanita, autori dobre známeho Machinaria (ktorá má jeden z najlepších soundtrackov pod slnkom) alebo nedávneho Chuchelu či Samorosta, teasujú svoju novú hru s názvom Creaks.

Konečne. Sony umožní zmenu PSN ID, teda vášho nicku. Trvalo to skoro 13 rokov, od kedy je Playstation Network na svete. Začiatkom 2019 sa to stane realitou. Bude to stáť 10$ (5$ pre PS+) a bohužial, môže to spôsobiť nejaké problémy pri niektorých starších hrách. Zoznam hier kompatibilných s touto zmenou bide zverejnený v blízkej budúcnosti.

Beyond priatelia

Komentáre