Velox Fama

12/6/17

Jediný Crash, ktorého sme ešte  nevideli v remaku v pohybe, je Crash 3 Warped. Tak nech sa lúbi.

Chalani z Digital Foundry rozobrali GT Sport a posúdili, či ide o skok hodný novej generácie, alebo aj nie. Výsledok? Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, rozdiel medzi GT Sport a GT6 na PS3 je najväčší od GT na PS2 a PS3. Takže áno, GT Sport je o generáciu lepší ako predošlé GT.

Ku kontroverznému Far Cry 5  s jeho petíciou za zrušenie sa konečne vyjadril aj Ubisoft a vysvetlil Americkým gamerom, že nebude (aspoň) zatiaľ meniť zasadenie ani krajinu ani nič. Hej chalani, je to len hra, tak sa netvárme. Bolívia sa tiež sťažovala na Wildlands a nič, prečo by to pri USA malo byť inak. It’s just a game, deal with it.

Tvorcovia krásnej izometrickej JRPG I Am Setsuna predstavili nový projekt – Lost Sphear. S podporou Square Enix príde veľký svet bez loadingov, Active Time Battle a hra by mala vyjsť začiatkom 2018.

Playstation 3 sa prestala v Japonsku vyrábať. Oficiálne sa tak končí jej úžasná cesta. Dakujeme PS3 za všetko, za všetkých Nathanov a Kratosov a Ellie s Joelom a Sack Boyov a nekonečné množstvo príbehov a MP matchov. Arrigatou gozaimas.

Porsche zmenilo názor a konečne sa začne objavovať v hrách. Po GT Sport bude aj v Project CARS 2. Inak PC2 sa vraj nenechá brzdiť PS4 Pro a na XBScorpio využijú veškerý dostupný výkon na plnohodnotnú 4K zábavu. Inak PC2 vyjde 22.9.2017.

Len taká haluz. Chalani zhodili Switch z 300 metrov. Dopadol na lavý Joy-Con, ten sa rozletel ale … konzola frčí dalej.

Startegické Tropico 6 budeeeeee 🙂

Ubisoft šikovne teasuje na oznámenia z E3, ktorá sa už začala. Všetky dôležité konferencie sa uskutočnia v najbližších hodinách tak sledujte internety.

Zaujímavá akčná puzzle hra Unknown Fate príde do obchodov ešte tento rok.

EA tesne pred E3 ohlásilo nové NFS s podtituolm Payback. Našťastie bude znova veeela tuningu. Dokonca podla EA velme veeela tuningu a takého, aký sme ešte nevideli. Reveal trailer nižšie.

Zoznámte sa – Zavala z Destiny 2.

Sony sa ešte pred press-konferenciou na E3 pochválila predajmi, nech sa tomu nemusí venovať na stagei. Počet predaných PS4 sa blíži k 60 miliónom kusov, zatiaľ čo PS4 Pro je vraj každá piata predaná PS4. PS VR je za miliónom predaných kusov, čo ho stavia do poriadneho náskoku pred HTC Vive (420 000 ks) a Oculusom (243 000 ks).

Predstavme si devkit Xbox Scorpio s displayom pre fps 🙂

Keltka Senua zo sekačky Hellblade si to namiery na naše PS4ky 8.8.2017. Hru robí malinké 30 členné štúdio, ktoré robilo napríklad Heavenly Sword a chcú dokázať, že netreba mať epický rozpočet a armádu kóderov na kvalitnú hru (i keď občas ani to nestačí že Ubisoft). Hra zaberie tak 6 až 8 hodín a nebude stáť 60E ako AAA hra, ale 30.

 

 

 

Komentáre