Pre E3 Velox Fama (12.6.2016)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Vojenské známky, vynylová platňa, artboo, seasson pass a ďalšie veci bude obsahovať nadupaná kolektorka Mafia 3. Pod obrázkom potom krátky pre E3 teaser.

Mafia III CE

Najnovší Ghost Recon s podtitulom Wildlands už okrem traileru má aj mapu. Nič oficiálne, len leak, takže možno to tak aj nie je.

Ghost Recon Wildlands

Carmageddon Max Damage odkazuje : We Do Scooters 🙂

Ak neradi platíte za hranie, čo je divné keď vlastníte konzolu, nájde sa sem tam niečo aj pre vás. Alebo stačí ak máte radi MMO. Práve F2P MMO Neverwinter sa chystá na Playstation 4. Viac info na PS Blogu.

Pozrite si trailer na film sprevádzajúci Final Fantasy XV. FFXV Kingsglaive je IMHO výnimočne dobre spravený CGI film. Posúďte sami.

Na E3 vraj uvidíme v pohybe aj druhý, tentoraz už multiplatformový Titanfall 2. Plus ževraj bude dostupný v dvoch kolektorkách.

Titanfall 2 CUE

Titanfall 2 CSE

Zopár info pred E3 sa vynorilo aj o Batlefield 1. Napríklad že sa EA báli o to, že keď urobia hru zasadenú do 1. svetovej vojny, veľká časť publika nebude vedieť, čo to je. Vraj kopec deciek dneska ani nevie, že bola nejaká vojna vo Vietname alebo druhá svetová, nieto ešte prvá svetová. Nakoniec to ale EA odkleplo a oplatilo sa, záujem o BF1 je obrovský. Nižšie k zhliadnutiu teaser na plný E3 multaplayerový trailer a na granát proti tankom.

Playstation Neo je žhavá téma pred E3. Ak máte strach, že od vydania PSNeo vám začnú hry na „starej“ PS4 trochu tak slabšie fungovať, vedzte že máte strach oprávnene. Kai Tuovinen, z Fínskeho Frozenbite (trilógia Trine) sa vyjadril, že to bude oriešok, nastaviť hry tak, aby bežali na 4 teraflopovej PSNeo aj na 1,84 teraflopovej PS4. Bude sa to pravedpobone obchádzať cez textúry a rôzne nastavenia grafiky. V prípade PS4 bude samozrejme grafika strádať.

Mirror’s Edge Catalyst je vonku a recenzie sa len tak hrnú. Bohužial, tak ako pôvodný ME, ani tento si neodnáša desiatky. No napriek tomu bol ten prvý IMHO vynikajúci, a verím, že to bude platiť aj pri tomto.

Destiny ešte ani zďaleka nekončí. Ďalšia velká expanzia Rise Of Iron vyjde na jeseň.

Ďalší, už 23 dev diary z Hellblade nám predvedie niečo z bojov.

Ak sa stále neviete rozhodnúť, či siahnuť po Overwatch alebo Battleborn, nech vnesú trochu svetla do rozhodovania tieto dve recenzie na Overwatch. Český Eurogamer hru odporúča, recenziu na Sectore som tu už spomínal v predošle VF a Sector ju doplnil o video recenziu.

Ubisoft je pomyselný leader v porušovaní E3 slubov. Pozrite si video nižšie kde porovnávajú ako boli prezentované hry ako Far Cry 3 a 4, Watch Dogs alebo The Division.

Chystá sa HD remake Final Fnatasy XII na PS4,ktorý sa dostane aj na západ niekedy v 2017. Debutový trailer nižšie a porovnanie PS4 s PS2 verziou ešte nižšie.

Nový Horizon: Zero Dawn trailer sprevádza jemne nešťastnú správu o odklade tohto titulu na 28.2.2017. Na druhej strane už vieme čo bude v kolektorke.

Horizon CE

Chibi dobrodružstvo o dvojičkách, ktoré hľadajú svoje spomienky zo sveta Final Fantasy s názvom World Of Final Fantasy vyjde 28.10.2016. Môžete sa tešiť na stretnutie s množstvom známych tvárií z mnohých FF hier.

Bethesda na E3 press evente vraj predstaví nejaký remake niektorej svojej hry. S takouto info prišiel insider Shinobi, ktorý už neraz priniesol informácie v predstihu, ktoré sa aj vyplnili.

XCOM 2, prvý tohtoročný adept na hru roka si odniesol vynikajúce hodnotenia od mnohých. A teraz tá dobrá správa, táto vymakaná ťahová strielačka vyjde na PS4 a XBO 9.9.2016.

Persona 5, ďalšia do série výnimočných JRPG Persona vyjde na západe na Valentýna 2017. Dostupná v štandardnej, steel book edícii a kolektorke. V P5 sa podľa Sectoru bude dej odohrávať v modernom Tokiu, vo fiktívnej vysokej škole Shujin a v paralelnom svete známom ako Palace. Hráč sa ujme role 16 ročného študenta, ktorý musel svoju školu opustiť kvôli útoku na stalkera obťažujúceho ženu. Rodičia ho preto posielajú k známym do Tokia, kde sa v ňom počas roka prebudia nadprirodzené schopnosti. Na tvorbe nového pokračovania sa opäť podieľajú Katsura Hashino ako režisér, Shigenori Soejima ako dizajnér postáv a o soundtrack sa opäť postará Shoji Meguro.

Persona 5 CE

Sony Bend pracujú na niečom úplne novom. Volať by sa to malo Dead Don’t Ride. Čakajú nás nemŕtvi a čierny humor. Viac sa dozvieme na E3.

Watch Dogs 2 sú oficiálne. Všetko ostatné a dôležité je povedané vo videu alebo v rozsiahlom článku na Sectore.

Watch Dogs 2 Editions

Watch Dogs 2 Wrench

Watch Dogs 2 Collectors Edition

Watch Dogs 2 San Francisco Edition

Deus Ex Mankind Divided v 18 minútovom komentovanom videu.

Playstation Neo / PS4K / PS4.5 bola oficiálne potvrdená. Prezident Sony Interactive Entertainment potvrdil že s upgradovanou PS4 budú cieliť na jardcore publikum, ktoré má doma TV s podporou 4K. Nebolo upresnené či len na filmy alebo aj na hry. Upgradovaná PS4 bude drahšia ako aktuálna PS4 (350$) a bude sa predávať paralelne s aktuálnou PS4. Teda budú počas celého cyklu koexistovať a ak si chcete kúpiť PS4, jednoducho sa rozhodnete či chcete 4K alebo nie. Podla slov Andrew Housea budú všetky hry povinne podporovať aj pôvodnú PS4 a prispôsobenie na nupgradovanú PS4 nebude vyžadovať veľa práce a štúdia to tak bez problémov zvládnu. Jediná škoda, na E3 sa o tejto konzole nebude hovoriť. Musíme si teda počkať asi až do Paris Game Week.

Užite si E3 terailer na Technomancera.

Už 21.6. pribudne do Paragonu ďalší hrdina, Khaimera.

O stredovekom For Honor od Ubisoftu sme dlho nepočuli. No na E3 určite niečo začujeme, o čom svedčí krátky teaser.

Beyond

 

Komentáre