PSN Refresh (7.8.2013) + PSP&PSV sales

Takže tento týždeň sa nám na store objavila Tales Of Xillia, vesmírne RPG Mars : War Logs a mimoriadne brutálna hra Spartacus Legends. A ano a demo šialeného Saints Row 4. Highlighty vo videu a komplet zoznam na EU PS Blogu.

Práve beží a pobeží dva týždne akcia na PSP a PS Vita hry. Nájdete tam napríklad vynikajúce JRPG Valkyria Chronicles 2 za 7E, Monster Hunter Freedom Unite za 5E, MGS Peace Walker za 10E, Ninja Gaiden Sigma Plus za 25E a ďalšie hry na handheldy od Sony za príjemné ceny. A aby som nezabudol, pre PS+ subscriberov ešte ďalšie 10% zlava z už zlavnenej sumy. Zoznam všetkých hier na PS Blogu.

A opäť tu máme charty najpredávanejších hier na PSNku za mesiac júl. Pre inšpiráciu, keby ste náhodou nemali čo hrať. Čo sa týka full hier ownuje The Last Of Us, na päty mu šlape Lara Croft s posledným Tomb Raiderom a do tretice ešet stále Far Cry 3. Medzi PSN hrami top 3 obsadil Magic 2014, po ňom season pass pre Walking Dead a 3 priečku má Call Of Juarez Gunslinger. Na Vite najviac idú Hotline Miami, Total Recoil a Machinarium. PS1 klassikám kraľuje Crash Bandicoot, po ňom GTA San Andreas a Crash Team Racing na koniec. Komplet zoznam opäť na blogu.

Komentáre