Velox Fama

10/12/18

Recenzie na Darksiders III ukazujú príjemný priemer okolo 8/10. Hra nie je žiadny blockbuster ale fanúšikovia série budú spokojný. K tomu videorecenzia od Zing.cz.

Retro Playstation Classic s 20 hrami je tu. Čekujte unboxing a utekajte si ju kúpiť, lebo stojí za to aj bez Crasha, Spyra a Lary.

Od tvorcov zombie strielačky Arizone Sunshine (pôvodne na HTC Vive, teraz aj na PS VR) mieri na PS VR ťahová stratégia s deck buildingom Skyworld. To vieme. Novinka je, že ju môžeme očakávať začiatkom 2019. Tiež na PS VR.

Fantastický remake Resident Evil II, o ktorom tí čo ho hrali hovoria, že nenašli na ňom jedinú chybu, sa ukazuje v čerstvých kratkych videách.

Playstation 4 oslávila piate narodeniny tak páčivideo k tomu.

Podľa leaku z Wallmartu by mal Death Stranding vyjsť v júni 2019.

Som rád že mnoho z VR hier, ktoré som hrával po herniach na HTC Vive sa postupne dostáva aj domov na PS VR. Po Arizona Sunshine prichádza aj známa haluz Richie’s Plank Experience, kde sa jednoducho len vyveziete na 80te poschodie výťahom, vykročíte po tenkej fošni do priestoru mimo budovu a skočíte. Zábavna hlúposť hlavne pre newcommerov.

Jagged Alliance RAGE! je vonku. Kupjte stahujte na Steame, PS4 a XB. Konzolova cena je 35E.

Counter Strike GO je free 2 play. Veru tak. A dostal aj Battle Royale mód. Teda jeho CSGO variáciu. Teda menšia mapa, rozdelená na hexagónové pole. 18 hráčov v dvojiciach, trojiciach alebo aj solo. Hexagóny sú pomaly postupne bombardované, tým sa zmenšuje mapa a tlačí hráčov k sebe. Samozrejme po pristátí nemá nikto nič a treba si všetko nájsť, alebo objednať za nájdené peniaze na konkrétnych miestach. Čekujte video.

Decembrová gamerská mega akcia The Video Game Awards (VGA), ktorú moderuje známy borec Geoff Keighley už tradične ukáže rôzne novinky alebo dokonca oznámenia hier. Tento rok sme sa dozvedeli okrem iného o remaku Crash Team Racing

Na VGA sme sa dozvedeli tiež, že RAGE 2 vyjde pred letom, 14/5/19. Nech sa páči fresh trailer.

Hack’n’slash legenda Devil May Cry sa vráti v piatom pokračovaní. Nech sa lúbi, nabúchaný trailer z VGA.

Mortal Combat 11 oznámený na VGA.

Obsidian, čerstvo kúpený Microsoftom, ktoré riaditelmi sú pôvodný autori Falloutu niečo na VGA chystal. To niečo sa volá Outer Worlds a vyerá to ako zábavná scifi RPG strielačka, z ktorej cítiť cynický humor autorov, ktorý poznáme z Falloutov.

Tiež na VGA bol oznámený ďalší Far Cry. Postaopkalyptický New Dawn tentokrát s dvojičkami ako hlavnými záporáčkami je pestrý a krásny a veselý a zarastený a farebný. Odohráva sa presne tam, kde sa odohrával päťka, akurát padli bomby a ubehlo 17 rokov.

Z VGA prichádza aj trailer na pokračovanie Psychonauts 2.

Inak a to najdôležitejšie. Ktorá hra sa stala hrou roku podľa VGA? Nominácie boli jasné, samý God Of War, Red Dead Redemption, Spider-Man a ďalšie. No nakoniec to vyhral God Of War, čo som osobne nečakal ale rozhodne sa teším a gratulujem.

Ďalší Dragon Age je vo vývoji, len nejak sa nestíha alebo čo. EA a BioWare ukázali na VGA len teaser. Príbeh sa vraj bude točíť okolo Solasa, ktorý na konci predošlého dielu zradil.

BioMutant sa pripomína v novom gameplay videu, aby sme nezabudli.

PUBG prišiel konečne aj na PS4. Takže nižšie čekujte launch trailer a samozrejme porovnávačku.

Vymakaný easter egg z Just Cause 4. Take ooooon meeeee …

Beyond priatelia

Komentáre