E3 2014 Day 1⎪ Sony

E3 Logo 362x362

Day 1 ⎪ Sony

Prvy deň máme úspešne za sebou. Odohrali sa všetky dôležité press konferncie a je toho strašné kvantum. V tomto článku zhrniem všetko, čo sa týka Sony alebo bolo na Sony press-cone predstavené. Pripravte si uši a oči, ideme na to. Ešte sa chcem dopredu ospravedlniť za na hovno rozložené obrázky ale WordPress to nejak nezvláda. Ďakujem za pochopenie.

Press-con otvoril Bungie s novým trailerom na Destiny a zároveň oznámili bundle PS4. A to nie hocijaký, ale (IMHO) prekvapivo krásny biley bundle s bielou PS4 a DS4. Konkrétne ide o Glacier White. Tak si čeknite nový trailer na Ddestiny a obrázky novej PS4.

Magicka 2 vyjde aj na PS4 (predtým len na PC). Zahráme si za zábavných mágov v kapucniach a to v co-ope spolu, alebo aj proti sebe. Dôraz bude opäť kladený na dynamické boje s kúzlami piatich elementov.

Remastrovaný The last Of Us dostal PS4 trailer a dátum vydania, ktorý pripadol na 29.7.2014.

No Man’s Sky je indie hra nekonečných rozmerov. Aspoň to tvrdí jeden z vývojárov ktorý ju na stagei predstavoval. Budeme sa presúvať medzi prekrásnymi planétami plnými života a nikdo nezačne na rovnakej planéte, čo slubuje unikátny zážitok pre každého z nás. Trailer napovie viac a pokochajte sa aj na pár obrázkoch.

The Order 1886 samozrejme nechýbal. A to hneď s niekoľkými novinkami, dva traileri z toho jeden zbrusu nový desivý gameplay. K tomu oznámenie Collectorky aj s obsahom a dokonca dátum vydania, ktorý vyzerá na predjesennú nadielku budúceho roka, 20.2.2015. Najs.

inFamous Second Son dostane stand alone DLC. Čo to znamená? Že k tomu, aby ste si zahrali toto DLC nebudete potrebovať pôvodný inFamous. V inFamous First Light si zahráme za Abigail „Fetch“ Walker od ktorej sme v I:SS získali neónové schopnosti. Príbeh bude sledovať jej dejovú linku a všetky udalosti, ktoré ju formovali. Čakajú nás lepšie tváre, krajšie mesto, zasnežená väznica Curdun Cay a samozrejme nové schopnosti.

Dead Island 2 je ďalší na rade. Oficiálne oznámenie prebehlo v podobne traileru, ktorý si ale tentokrát len ťažko odnesie zlatého leva z Cannes, ako ten na Dead Island 1. Zato je vtipný a zábavný. Posúďte sami.

Legenda, jedna z najlepších a najväčších hier poslednej doby, GTA V vyjde na next-gen konzolách a PC a dokonca si budete môcť preniesť progress a postavy z PS3/X460. Môžeme sa tešiť na lepšie počasie, textúry, deštrukcia vozidiel,

Insomniac Games pre nás pravia ďalšiu Ratchet & Clank hru na PS4 a okrem toho sa pochválili novým trailerom na film Ratchet & Clank ktorý si čeknite nižšie.

Mortal Combat X bol rovnako ukázaný v pohybe v gameplay videu „Who’s Next“ ktorému nechýba brutalita, krv, nové postavy a samozrejme FATALITY.

Far Cry 4, očakávaná to hra bola tiež prítomná na Sony press-cone. Vidieť môžete 7 minút co-opu a prvých 5 minút zo SP. Zároveň oznámili unikátnu vec, exkluzívnu pre PS4. Na PS3 aj PS4 budete môcť pozvať do MP priateľov, ktorý si s vami zahrajú aj keď NEVLASTNIA HRU. Ako to bude fungovať uvidíme v budúcnosti.

Media Molecule sa tiež pochlapili a čaká nás LittleBigPlanet 3. BOOOM. Nové postavy, nové možnosti, a všetky PS3 levely vytvorené userami hrateľné na v LBP3.

YouTube aplikácia dorazí (konečne) na PS4. Túto jeseň tak pribudne možnosť uploadovať videá rovno na YT hneď po stlačení SHARE buttonu. Zároveň budeme môcť sledovať videá uploadnuté priateľmi vo Whats New sekcii.

Spomeniete si na záhadné zábery z (asi) fantasy RPG pod názvom Project Beast? Žiadny Project Beast, ale Bloodborne, temná, mrazivá, krvavá, akčná RPG hra. Čeknite si oficiálny trailer.

Jedna z najlepších adventúr všetkých čias, bude remasternutá. Viete o kom hovorím? Predsa o Grim Fandango od Tima Schafera.

Autori vynikajúcej a cenami ovešanej indie hry roka minulého Journey, sa pustili do nového projektu, ktorý vujde na PS4. Zoznámte sa s úžasným ABZU.

Stále máte posit že vám tu niečo chýba? Máte správny pocit a Sony nesklamala. Zakončila svoj press-con trailerom na Uncharted 4. Dozvedeli sme sa aj jeho podtitul ktorý primiešava ešte viac záhady do celej hypu okolo hry. Uncharted 4 Theif’s End. Nech sa páči.

A aby som nezabudol, Sony oficiálne potvrdila príchod Playstation TV aj do US a EU. Playstation TV je v japonsku v novembri predstavená Playstation Vita TV a dokáže všetko to, čo po nej budete chcieť a to za 99€. BOMBA !!! Tak napríklad si ju napojíte na drhú TV a môžete hrať cez Remote Play vo velkom ďalej, je to ako mať dve PS4 !!! Samozrejme keď príde Playstation Now, tak si cez PS TV zahráte takmer čokolvek z PS3. Podporovať bude aj Dualshock 3 a teda PSP, PS One klasiky sú jasná vec a samozrejme prehrá PS Vita hry. Pre zaujímavosť krabička má len 6,5×10,5 cm.

Komentáre


Tagged: