Velox Fama (9.5.2014)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Fiškálny rok sa uzavrel 31.3.2014 a dozvedeli sme sa, že Sony je v strate 200 miliónov dolárov. Údaj ale platí pre celé Sony, kým Playstation a entertainment divízii sa darí vynikajúco, o ostatných divíziách sa to povedať nedá a výsledok je potom takýto. Každopádne Playstationu sa darí vynikajúco a je v zelených číslach.

Je to oficiálne, ďalšie Call Of Duty sa bude volať Advanced Warfare a ako predpovedá podtitul, posunieme sa do blízskej budúcnosti. Teda hover bikey, neviditeľné camo, drony a podobné hi-tech vychytávky budúcnosti. Posúďte sami.

Možno sa okrem iných veľkých vecí od Sony na E3 dočkáme aj odhalenia niečoho, čo len nedávno leaklo pravdepodobne z prezentácie za zatvorenými dverami ako sa hovorí. Volať by sa to malo Project Beast a pôjde pravdepodobne o fantasy RPG (alebo hack’n’slash). To je všetko čo vieme … a ešte zopár rozmazaných obrázkov z prezentácie.

Botanicula, vynikajúca indie hra od čechov z Amanita Design vyšla už aj na iPad. Špičkoví trailer si čeknite nižšie.

Destiny sa nám pomaličky odhaľuje. Najnovšie video nám predstaví loot, armory aj zbrane. Okrem toho sme sa dozvedeli, že do Destiny Activision … najebal pol miliardy dolárov a vyzerá to tak, že to bude najdrahšia hra v histórii. A beta, ktorú bude najskôr na PS4, sa uskutoční niekedy v lete.

Driveclub sa po reboote rozbieha a nencháva na seba zabudnúť. Pripomína sa množstvom screenshotov, ale videom kde vysvetlujú rozdiel medzi PS+ verziou a full retail/digital verziou hry. A kto má záujem o screenshoty z hry v rozlíšení 8000 x 4,500, nech sa páči ťahajte tu, nemohli ísť do galérie lebo majú spolu 226MB.

Tak toto chcem mať doma. Project Morpheus, VR okuliare od Sony pre PS4 sa pomalinky odhalujú. The Deep bude jedna z vecí, ktorú si na nich … prežijeme … a vyzerá to dobre. Posúďte sami.

E3 sa koná už za mesiac a keďže to bude prvá next-gen E3, verte tomu že sa moc máme na čo tešiť. Kvantum hier bude ukázaných, predstavených, priblížených. Táto E3 (verím tomu) bude velmi stáť za to. Toto podporuje aj nedávno leaknuté hry ktoré možno uvidíme. Komplet zoznamy aj s pokecom má pekne spísané Sector pre Sony aj XBO.

Tak ako každú stredu, aj túto pribudlo zopár vecí na EU PS Store. To najdôležitejšie sa dozviete vo videu a komplet zoznam noviniek si čeknite na EU PS Blogu.

Beyond 🙂

Komentáre


Tagged: