Velox Fama (9.1.2014)

Velox Fama V4

Šťastný nový gamerský rok milí naši návštevníci vám všetkým praje NoZerOne. Dúfame že ste si odýchli a odgamblili sviatky ako sa len dalo 🙂 Včera oslávilo NoZerOne prvé narodeniny ku ktorým som mu už blahoželal, ale aj tak znova prajem vela úspechov do budúcnosti. Teraz je čas na pár noviniek zo sveta.

Začnime tým čo pribudlo na PS Store včera. Highlighty tradične vyzdvihuje video o Playstation Access. Novninkou na store pre PS4 je Don’t Starve za 14E resp. 0E pre predplatiteľov PS+. Ďalej stojí za zmienku DLC k ACIV Black Flag (PS3&4) ale inak je pokoj 🙂 Komplet novinky na blogu.

Januárová megazľavová akcia na PS Store pokračuje, pribudlo ďalších 6 titulov ako napr Far Cry 3 za 15E, Rayman Legends za 20E (PS3 aj PS Vita) aleob Tom Clancy’s Splinter Cell za necelých 20E. Full list na blogu (prvých 6 hier v zozname sú novinky).

Skončil sa jeden rok, začal nový. To znamená množstvo hlasovania a rebríčkov najlepších, najhorších a iných naj hier. Svoje hlasovania má aj Zing.cz a český Eurogamer. Do hlasovania s môžete zapojiť aj vy. Vyjadrite svôj názor.

Microsoft momentálne ťahá za kratší koniec v next-gen console war a tak sa uchyluje k ťahom, ktoré by nikdy neurobil 2-3 roky dozadu. A to – k blahoželaniam Sony a ich PS4. Phil Spencer, korporátny videprezident Microsoftu povedal pre OXM nasledovné (preklad prebratý z Eurogamer.cz) : „Mám úctu k Sony za její důraz a investování do nových značek či kreativních her. Například za podporu Davida Cageho a Quantic Dream – i když se jejich her neprodá 10 milionů kusů, zůstanou mu nadále věřit.“.  Na Nintende sa Philovi zas páči ich veľký katalóg first-party hier.

Teraz sa vám naskytne pohľad na dve hype videá o hrách a zážitkoch, ktoré nás tento rok čakajú. Nádych z hlboka a do toho. Bomba !!!

Český Eurogamer zrecenzoval Remote Play funkciu na PS4. Prečítať si ju môžete na Eurogamer.cz. Moja obsiahla recenzia Playstation 4, spolu s kamerou, hrami a tak celkovo je v štádiu príprav. Určite sa o nej dozviete keď bude live. Dovtedy …

Beyond priatelia 🙂

Komentáre


Tagged: