Velox Fama (8.6.2014)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Dnes len kratučká Velox Fama pred šialenstvom menom E3. Poďme na to.

Nechcete náhodou kúpiť najväčšiu zbierku hier na svete aj s certifikátom od Guinessovej knihy rekordov? Práve o túto zbierku beží v tomto momente aukcia, aktuálne sú na čiastke 90 000 dolárov, čo je mizerne málo na najväčšiu zbierku hier na svete. V cene je cez 11 000 hier (bez duplikátov) spolu s certifikátom a ďalšími drobnosťami. Kto má záujem nech sa páči.

Sony potvrdila bundle PS4 + PS Vita. Jeho oficiálne oznámenie ale prenecháva na samotných regiónoch. Česká Sony zatiaľ mlčí, no myslím si, že čoskoro sa to dozvieme aj oficiálne pre SR a ČR trh.

Posledný update na PS Store priniesol niekoľko noviniek. Medzi inými môžete tahať Júlový obsah PS+ a okrem toho aj napríklad Murdered : Soul Suspect. Komplet zoznam noviniek klasicky na EU PS Blogu a highlghty vo videu nižšie.

Na Zing.cz chalani spísali, resp. preložili, 51 faktov o DriveClube, ktoré pravdepodobne nepoznáte. Niektoré detaili stoja za to.

Ak ste náhodou včera zachytili rumor, že The last Guardian, ktorý je vo vývoji snáď už 1000 rokov, bol zrušený, tak vedzte, že to pri večeri pobavilo Scotta Rohde-ho, vedúceho developmentu Sony Worldwide Studios America. Jeho odpoveď je, že TLG NEBOL zrušený.

Zajtra začína E3. NoZerOne bude sledovať celé dianie a prinesie tie najdôležitejšie správy. Dokonca sme pre tieto udalosti založili nový záložku v hlavnom menu hore v lište s názvom Cony, ktorá sa bude venovať len E3, neskôr nemeckému GamesComu a nakoniec TGS v septembri. Tak nás sledujte.

Beyond priatelia

Komentáre


Tagged: