Velox Fama (6.9.2015)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Hideo Kojima síce odišiel z Konami a rozlúčil sa s Metal Gear Solid sériou, ktorú uzatvára vynikajúcim 5 dielom, ale hry našťastie neprestane robiť. Na svojom Twitteri oznámil, že sa aj naďalej bude venovať hrám a keďže MGS už definitívne uzavrel, neviem sa dočkať, s čímnovým príde tento génius. Mimochodom, Kojima oslávil koncom augusta 52. narodeniny. Mimochodom, MGS V The Phantom Pain dopadá fantasticky ako v zahraničných tak aj v domácich recenziách a možno sa tu rysuje hra roka. Na metacritic.com má PS4 verzia skóre 95/100, český Eurogamer v recenzii vrelo odporúča. Ďalej si pozrite unboxing špičkovej collctorky a tiež rozlúčenie Kojimy s Metal Gear Solid sériou.

  • pre haluz porovnanie MGSV na max a low detailoch

Z PAX 2015 sa k nám dostávaju dve nové videá z Final Fantasy XV spolu s dvoma novými obrázkami. Njoy

Final Fantasy XV PAX 2015 WP1

Final Fantasy XV PAX 2015 WP2

Mad Max je už tiež vonku a v recenziách dopadá veľmi rôznorodo. Od 5 do 9/10. Čekujte

18.3.2016 si budeme môcť vložiť BD s Uncharted 4 do našich PS4riek. Ako už býva zvykom, vyberať môžete z 3 edícií. Libertalia Collectors Edition, Special Edition a Digital Deluxe Edition. Obsah môžete vidieť na obrázkoch nižšie.

U4 Libertalia

U4 SE

U4 DDE

Organizácia udelujúca vekové rating na hry ESRB prezradila, že na Vitu pravdepodobne vyjde XCOM Enemy Unknown. Udelili jej totiž rating M. Zatiaľ to nie je oficiálne, ale je dosť možné že sa to čoskoro dozvieme.

Vo Fallout 4 bude viac dialógov ako v Skyrime a F3 spolu. Konkrétne tam je 111 000 dialógových riadkov.

Nové NFS a ajeho 5 spôsobov, ako hrať.

Možno je niekoľko vecí, ktoré ste si nevšimli v announcement traileri na Dishonored 2. Video nižšie vám ich prilíži.

Beyond priatelia

Komentáre


Tagged: