Velox Fama


3/12/17

Posledný DOOM vychádza okrem PS VR aj na Switch. Môžete tak kántriť démonov v autobuse na ceste do roboty, alebo na záchode, alebo všade kde len chcete. Aj keď hra nebude taká „pekná“ ako na ostatných konzolách. Jaj a práve vyšiela aj Doom VFR (Virtual Fuckin Reality) na PSVR.

Sony predlžuje zadarmo PS+ hráčom žijúcim v oblastiach zasiahnutých hurikánmi a povodňami v posledných mesiacoch. Pekné od nich.

Ste lenivý čítať? Nevadí. Nie všetky recenzie na aktuálneho Assassina si treba prečítať. Tů od Sectoru si môžete aj pozrieť.

Aktuálne rekordy zo sveta hier : 12.11.17 padol rekord v naraz hrajúcich hráčoch, kde (ako inak) PUBG hralo naraz 2,6 milióna ľudí. Zároveň sa podarilo nedávno Steamu mať naraz pripojených viac ako 17 miliónov ľudí.

Porovnávania nie je nikdy dost. Aktuálny CoD WWII je presne jedna z tých hier. XBX VS PS4 Pro. Nižšie potom dve videá s veľkým porovnaním Skyrimu na všetko, na čom po novom beží vrátane Switch verzie.

Tri minúty o Montáne z Far Cry 5.

Nie veľmi vydarený SW Battlefront 2 zbiera nechvalné recenzie po celom internete. Dobrú hru kazí hamižný byznys model EA s ich mikrotransakciami. Veľa o nich hovorí aj Heather Alexandra v recenzii od Kotaku. V jazyku nám bližśom potom odporúčam recenziu od českého Eurogamera.

Tri prístupy, jeden quest v českom Kingdom Come Deliverance. Mimochodom, kto nebol na Pražskej Playstation akcii môže ľutovať, dalo sa tam totiž zahrať na PS4.

Prekrásny Ni No Kuni II v čerstvom traileri.

Skyrim na PS VR v krátkosti predstavuje video.

Čerstvé NFS Payback, napriek tomu že vyzeralo slubne z trailerov, dostáva priemerné recenzie. Napríklad Sector jej dal 5/10

Valkyria Revolution vraj moc nevyšla. SEGA ale našťastie neodhodí toto vynikajúce turn-based RPG na smetisko herných dejín, ale spraví Valkyria Chronicles 4. Čaká nás návrat ku koreňom.

Oslávte s Mafiou jej 15 narodeniny.

Dvadsať minút nového gameplayu z Monster Hunter World. Nezabudnite, že od 8.12. bude public beta na PS4.

Trailer na Poľský fan film Witcher. Vyzerá to výborne. Uvidíme ako si s ním poradí Netflix.

Event Playstation Experience sa blíži a Sony si naň prinesie fresh kolekciu Playstation Gearu. Fugúrky, tričká a všetko možné. Či budú dostupné aj u nás netuším. Fokty na PS Blogu.

Beyond priatelia

Komentáre