Velox Fama (3.8.2015)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Hololens od Microsoftu prichádza a ak vás zaujíma, ako sa vlastne natáčajú plne 3D zábery tak, aby ste sa mohli lubovolne prechádzať a obzerať si film z uhlu podla vlastnej vôle, určite si čeknite video presne o tom.

Najnovší počin pod menom Toma Clansyho – The Division bude mať češtinu a to na všetkých hlavných paltformách. Teda na PS4, XBO aj PC.

Konzolový Wasteland 2 bol bohužial odložený. Z leta, čo je ideálna doba na vydanie hry lebo skoro nič nevychádza, na október, začiatok nabúchanej jarnej sezóny. Konkrétne 13.10.2015.

PS4 má na konte už viac ako 25 miliónov predaných kusov. Gratulujeme.

Ak patríte medzi tých menej (alebo velmi) nespokojných predplatitelov PS+, Sony má pre vás novinku. Ak sa vám nepáčil doterajší výber hier na PS4,on po novom si za ne budete môcť zahlasovať. Hlasovať sa bude celý mesiac pre nasledujúci mesiac, na výber bude z 3 titulov a zvolená hra bude zdarma. Ostatné dve zúčastnené hry budú dostupné so zľavou. Fajn nápad, ale nič nerieši pokiaľ nám dajú na výber z troch menej kvalitných/populárnych hier.

PS+ Voting

Skoro 9 minút o tom, ako sa pracuje na príbehu k Hellblade, novej Hack N Slash sekačke od Ninja Theory.

Teaser pic oznamuje, že 5.8. (pravdepodobne na GamesCome) bude odhalená tretia Mafia. Len pripomeniem že 2K Czech už bohužial neexistuje, takže tretiu Mafiu už nebudú robiť susedia z Česka.

Mafia 3 Tease

Letné zlavy na store sú v plnom prúde. Čekujte PS Store a kupujte kým neni čo hrať 🙂

Beyond


Komentáre