Novinky na store (31.7.2013) a NFS & Summer Sale akcia

V stredu v noci, ako každú stredu v noci sa refreshol obsah storu. V prvom rade môžete ťahať z PS+ NFS Most Wanted, Mafiu a ďalšie. Objavil sa DLC pre Bioshock Infinite alebo na cesty si doprajte vynikajúci PixelJunk Monster HD. Highlithy supportuje video. Komplet zoznam noviniek na EU PS Blogu.

Všetci poznáme legendárnu racingovú sériu Need For Speed, ktorá sa v posledných rokoch, hlavne kvôli každoročnému vydávaniu dosť zdevalvovala. To ale neznamená, že sú všetky posledné diely na hovno. Ak nemáte PS+, môžete si zakúpiť jednu, alebo aj všetky 3 z posledných NFS hier za príjemnú cenu. A k nim snáď všetky DLC so zľavou. Napríklad NFS The Run a Hot Pursuit kúpite za 10E, Most Eanted potom za 40E. Komplet zoznam DLC nájdete tu. Poponáhlajte sa, akcia trvá len týždeň od 31.07.

Je leto, a v lete bývajú čo? No zľavové akcie. Mrte hier za super ceny, ak by ste náhaodou nemali čo hrať. 30 hier na PS3 a 9 PSP/Vita hier nájdete v tejto mega akcii. Nebudem sa tu rozpisovať, presmerujem vás rovno na zoznam na EU PS Blogu.

Beyond priatelia

Komentáre