Velox Fama (3.6.2015)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Film Mad Max je pompézna jazda krásny post-apo svetom. Ešte hlbšie sa doň ponoríme 3.9., kedy vyjde Mad Max Savage Road aj na naše konzoly. Čekujte špičkový trailer.

Stará dobrá dungeon klasika Brány Skleldalu budú mať tretie pokračovanie na iPady s podtitulom Sedm mágů. Ako budú fungovať súboje a ako bude hra vyzerať uvidíte v gameplayi.

Nová reklama na PS4 vás presvedčí, že najlepšie hry sú na PS4

World Of Warcraft film sa už natáča a na svetlo sveta prenikli prvé dva obrázky z tohto filmu. Njoy

WoW Movie #1

WoW Movie #2

Carmageddon sa Reincarnoval z Early Access do finálnej podoby. Na steamy za 25E. Launch trailer.

Tvorcovia indie pochúťky The Unfinished Swan, The Giant Sparrow kutia novú PS4 exkluzivitu. Tentokrát to vraj bude zaujímava FPS adventúra odohrávajúca sa v dome rodiny Finchových, kde každý nejakým zaujímavým spôsobom umrel. Keď chcete vedieť viac zavítajte na EU PS Blog a pozrite si k tomu trailer.

Ak ste už prešli Bloodborne aspoň 3 krát, videli všetky konce a stále nesedíte v blázinci je tu pre vás dobrá správa. Sony chystá rozšírenie. Nie DLC ale rozšírenie. To znamená že by to malo byť vážne, napríklad nový príbeh, lokácia alebo niečo podobné. Uvidíme s čím vyrukujú From Software.

Je tu rok 2015 a samozrejme aj tento rok vyjde okrem CoD a AC aj NFS. Ale počkať, možno si ho tento rok po mnohých rokoch opäť kúpim so spomienkou na Underground v srdci. Pretože tohtoročné Need For Speed sa vraci práve tam, Tuning, otvorené mesto, customizovanie áut, arkádové preteky. Reboot smerom späť ku koreňom. Viac sa dozvieme na E3 začiatkom budúceho mesiaca.

XBO dostane nový gamepad. Odhalenie plánujú na E3 a nepôjde o žiadnu revolúciu v ovládaní. Pribudne len jediná vec a to 3,5 mm Jack na slúchadlá.

Tretí Witcher je fantastická open world hra. A ako to už chodí s týmito obrovskými hrami, sem tam sa nájde aj nejaký ten bug. Ako napríklad tento, z bordelu 🙂

Zaujímavosť, síce nie z gamerskej sféry, ale skoro. Ak vás zaujíma ako sa točili tie epické scény v poslednom Mad Maxovi odporúčam siahodlhý článok na fxguide.com s názvom „A graphic tale: the visual effects of Mad Max: Fury Road„. Njoy

Čo dokáže Unreal Engine 4 a Nvidia HairWorks? Toto.

Bohužial, bez internetu sa v tohtoročnej inkarnácii Need For Speed nepohneme. Internetové pripojenie bude nevyhnutné pre chod hry. Reboot NFS bude mať ako singláč tak aj MP a zatiaľ nieje jasné či bude nejaký offline mód. Viac info na E3 už za 12 dní.

Ubisoft teasuje svoju press-con na E3.

Beyond priatelia


Komentáre


Tagged: