Velox Fama

2/10/16

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Už za pár dní vychádza Playstation VR a určite sa teraz hodí informácia, že DriveClubVR bude stáť 40€, keďže je to jeden z najväčších ťahákov VR.

Vcelku zaujímavý a rozhodne unikátny článok zbuchlo Kotaku. Ukázali niekoľko hlavných hrdiniek z hier ako napr. Lightning z FFXIII alebo Quiet z MGSV fashion expertkám. Ako ohodnotili ich outfity si už musíte prečítať sami na Kotaku.

Mafia III už tiež poctivo masíruje svoje budúce publikum. V najnovšom traileri si povieme niečo o zbraniach. A kludne si k tomu prečítajte dojmy, ktoré si z hrania odniesol český Eurogamer a pozrite nejaký ten 17 minútový gameplay.

Je krásne, keď sa aj po veľa veľa rokoch nájde v hre nejaký glitch alebo easter egg. Tentokrát hovorím o 30 ročnej Zelde, kde glitch hunter Sockfolder našiel spôsob, ako sa dá po zložitom a presnom postupe úkonov dostať na koniec hry za 3 minúty. Čeknite video.

Prichádza prvé DLC pre nový Deus Ex Mankind Divided s titulom System Rift a vyjde vás na 12€.

V JP sa už Persona 5 hrá vo veľkom. K nám dorazí vo februári a dovtedy si čakanie musíme krátiť trailermi. Ako je napríklad ten najnovší na strážkine Velvet Roomu. Kto hral predošlé Persony, vie o čom hovorím.

Od 15 novembra budeme vystrájať v novom meste digitálneho zločinu. Watch Dogs 2 sa ukazujú v novom story trailery.

Z Britského Eurogamer Expo k nám prichádza dlhý viaco ako 7 hodinový záznam, kde sa dá vidieť Injustice 2 (0:56), nová episóda Hitmana (3:29) alebo gameplay Final Fantasy XV (nižšie).

Predstavujeme Sumérov a Arabov z Civilization IV.

Vďaka YT channelu RacingVideoGames môžeme zhliadnuť veľké porovnanie štyroch závodných hier. Fresh Forzu, Driveclub, The Crew a posledné NfS. Njoy.

Darkest Dungeon je ťahová RPG s hlbokým a premakaným systémom zbraní, skillov a formovania skupiny. IGN dalo v recenzii 9,1/10. Recenziu si môžete prečítať alebo pozrieť nižšie. Vychádza pre PS4, PS Vita a PC.

Jedna z prvých adeptov na hru roka tento rok, vynikajúci XCOM 2 vychádza práve na konzoly. Ak zvažujete, nechajte sa inšpirovať aj pôvodnou recenziou.

Klasicky ázijsky prepnutá relama na PS VR z Hong Kongu a k tomu oficiálny unboxing Playstation VR od Playstation Access.

Akcia Playstation Experience sa tento rok bude konať od 3.12. v Anaheime v Californii. Nevieme čo uvidíme, ale určite sa budú konať majstrovstvá sveta v Street Fighter V ktoré určite stojí za to vidieť.

Wasteland 3 bude. Ak sa naň poskladáme cez crowdfunding na Fig. inXile potrebujú vyzbierať 2,75 milióna $. A čo nás bude čakať, vylepšovanie základne, vozidlá, drsné zasnežené Colorado, synchrónny a asynchrónny multiplayer a kopec ďalších noviniek. Hra vyjde na PC, Mac, Linux, PS4 a XBO.

Misia z Dishonored 2 na dva spôsoby v podaní Emily, aj Corva.

Máte doma výkonný komp, špičkový 4K monitor a tešíte sa na Titanfall 2? Tak si pozrite ako sa ho budete v tom 4K hrať 🙂

Guillaume Lample a Devendra Chaplot sú dvaja chalani z Carnegie Mellon univerzity, ktorý naprogramovali AI bota, ktorý sa naučil hrať DOOMa a hrá ho lepšie ako živý hráči. Vo videu nižšie si čeknite deathmatch. A pozor, bot nemá prístup k mape, ako býva zvykom pri iných AI botoch a dokonca má niečo ako krátkodobú a dlhodobú pamäť, a teda si pamätá kde už bol alebo čo „videl“.

Kočky z DoA Alive v plavkách. Niet čo dodať.

Battlefield 1 odhalil čo to zo svojej SP kampane. Napríklad aj gameplay ale aj informáciu, že SP bude rozdelený do siedmych epizód a spolu 20 misí. Zahráme si za niekoľko postáv. Ak chcete o epizódach vedieť viac, skočte si Zing.cz po viac info.

Beyond priatelia

 

Komentáre