Velox Fama (2.4.2015)

noZerOne Logo 2014 Velox Fama 362x362

Uplynulý týždeň sa niesol v znamení Bloodborne. Sony okolo Bloodborne hypovala naozaj poctivo. Tentokrát ale mala pravdu (pri Driveclub alebo The Order to až tak nevyšlo). Bloodborne je skutočne pecka, dokazujú to aj recenzie od 8 do 10 s priemerom nad 9. Český eurogamer hru zhodnotil ako „povinnost“.

Ak sa aj vám skvie disk s touto špičkovou hrou v mechanike, mohol by vás zaujímať článok na Kotaku s pár tipmy ako na hru, alebo video od Playstation Access s 15 radami, ako nezomierať v Bloodborne.

K tomu si dajme dve súťaže. V prvej na Zing.cz súťažíme o 3 Bloodborne press packy a 3 Bloodborne hry v štandardnej edícii. V druhej súťaži ponúka český Eurogamer 4xPS4 verziu a 1xXBO verziu práve vychádzajúceho Borderlands The Handsome Collection, čo sú Borderlands 2 a Borderlands The Pre-sequel porty na PS4/XBO.

Veľká noc sa blíži. Sony ju už tradične zastreší zlavovou akciou na store. Tak sa poponáhlajte, niektoré zlavy platia len do 8.4., ostatné potom do 15.4.. V akcii nájdete hry na PS4, PS3 aj PS Vita. Mňa osobne najviac zaujal Freedom Wars za 15E. Komplet zoznam na EU PS Blogu.

Zoznámte sa s Josie, novou postavou v Tekken 7.

Do Dead Or Alive prišlo DLC s názvom Exploding Clothes. Ochutnávka niužšie.

Prvoaprílový joke od Sony je naozaj vydarený. Nechcem vedieť, čo to celé stálo 😀

Nový Batman, dostane okrem DLC exkluzivity na PS4 aj svoju vlastnú PS4. Najs.

Batman PS4

V apríli budeme môcť zahnať nudu a depresiu z počasia veľmi slušnou nádielkou hier na PS+. Od 8.4. budú k dispozícií Never Alone a Tower Of Guns na PS4, Dishonored a Aaru’s Awakening na PS3 a na PS Vita nás čaká Killzone Mercenaries a MonsterBag.

Metal Gear Solid film bol oznámený ešte v roku 2006, v kinách sme ho mali vidieť v 2011. Nestalo sa tak a až doteraz bolo ticho. Ale dočkali sme sa aspoň nejakých noviniek. Film je vo vývoji v Sony Pictures a scenár mu píše spisovateľ Jay Basu. Zatiaľ ale nevieme či pôjde o sfilmovanie MGS1, alebo samostatný diel. Na ďalšie info si musíme počkať.

Bloodborne je ťažká a nekompromisná hra, a za to ju moc milujem. No v release verzii bola dosť zabugovaná. To využil borec, ktorý speedrunol Bloodborne (za pomoci množstva glitchov) za 40 minút. Kto má záujem nech sa páči.

Pekný predĺžený víkend prajem a vzhľadom na počasie aj gamerský víkend 🙂


Komentáre


Tagged: