Velox Fama

Remastrovaný Alan Wake sa porovnáva s predlohou.

Life Is Strange Remastered Collection vyjde 1/2/22. Ak ste nehrali pôvodné Life Is Strange, budete to moct napraviť a doplniť si lore, ak ste hrali vydarený Life Is Strange True Colors.

Company Of Heroes 3 vychádza budúci rok. V sérii dev-diaries (prvý diel nižšie) sa pozrieme na vývoj hry, do ktorého je zapojená aj 200 000 členná komunita fanúšikov tejto legendárnej RTS.

Všetci sme sa hrali s Hot Wheelsami. A niektorí z nás sa hrajú ešte dnes, so svojimi potomkami. Hot Wheels Unleashed je tak príjemné arkádové prepojenie „angličákov“ čo máš doma a virtuálneho závodenia pre teba, alebo teba a tvoju dcéru/syna. K tomu track editor a customizovanie vzhladu autíčok. Launch trailer nižšie. Recenzia od Sectoru nižšie.

OLED Switch vychádza onedlho a keď neviete, prečo by ste si nemali kúpiť práve zlacnený Switch ale počkať na drahší OLED Switch, pozrite si video nižšie, kde ich uvidíte bežať vedľa seba – potom sa rozhodnite.

Gamery stále skúšajú, ako by sa dali hrať hry spôsobom, na aký vôbec neboli určené. Napríklad, borec nižšie hrá za Dancer class v MMO Final Fantasy XIV tak, že tancuje pred kinectom, ktorý sníma jeho pohyby a vykonáva namapované spelly.

Batlefield 2042 bude mať public betu od 6. do 9. októbra. 6. a 7. si zahrjú ľudia s preorderom, 8. a 9. všetci.

Gran Turismo 7 bude aj po česky. Juchu.

Amazon spustil svoje fantasy MMO RPG New World a ako napovedala beta v lete, je to mega úspech. Prvý deň vydania cez 700 000 hráčov. Od neho lešie sa darilo len PUBG (3,2 mil.), CS Global Offensive (1,3 mil.) Dota 2 (1,2 mil.) a Cyberpunk 2077 (1 mil.).

Far Cry 6 sa pripomína ftipným video o kohútovi, ktorý zdrhne z kohútich zápasov. Njoy

Recenzie:

Death Stranding Director’s Cut recenzie od lokálnych webov sú prevažne nadšené. Sector je spoko na 9/10 a český Eurogamer spísal kratšiu rozdielovú recenziu.

Naopak arkádový Hot Wheels Unleashed je podľa Sectoru len ľahký nadpriemer (6,5/10).

Vortex ohodnotil Kenna Bridge Of Spirits na 8/10 a štandardne je dostupná aj video recenzia. Sector je tiež nadšený na 8/10. Zing je veľmi spokojný. Slovom na 9 z 10 spokojný.

Recenzia od Vrotexu na Diablo II Ressurected pekne v závere zhŕňa, čo je na hre super a čo nie. Rmake je to vynikajúci a hrá sa to fantasticky, je to návykové ale zachovalo si to chyby z minulosti, ktoré už dnes neobstoja. Napríklad ten otrasný inventár a práca s ním.

Nedávno kúpené Firesprite s posvätením Sony prikúpilo Manchesterské štúdio Fabrik Games. Počet zamestnancov tak narástol na 265 ľudí a Sony tak má ďalšie našlapané štúdio vo vlastnej rodine. Keďže vo Firesprite robia veteráni, čo pracovali na WipeOutoch, očakávalo sa, že teda bude ďalší WipeOut aaaale nie, štúdio pracuje na nejakej zatiaľ neoznámenej výpravne akčnej adventúre.

Sony okrem Fabrik Games kúpili aj Bluepoint games. Autorov remaku a PS5 launch titulu Demon’s Souls. Na svedomí majú aj remake Shadow Of The Colossus na PS4 ale teraz po akvizícii už vraj začnú pracovať na ničom vlastnom.

Práve prebieha Tokyo Game Show a Square Enix na ňom prezradil, kedy vyjde Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin. 18/3/22 s tým, že demo (tril version 2) si môžete dať sťahovať a vyskúšať ihneď.

Komentáre